Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Goma dhe Disqe për Motor | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka për motoçikletën tuaj në MerrJep.al. Kërkoni për goma motori skuteri dhe disqe për motor të markave të ndryshme si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Harley-Davidson, Ducati e shumë të tjera. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni gomat e duhura për motorrin tuaj me çmimet më të arsyeshme.


Nëse posedoni goma motori atëherë ju mund ti shisni në këtë kategori në MerrJep.al. Krijoni njoftimet tani dhe gjeni blerësit e gomave të markave të ndryshme si Michellini, Pirelli dhe të tjera.
Blej goma, disqe/bandazhe, për markat dhe modelet e ndryshme si Suzuki, Yamaha, Kawasaki, motor ATV, Chopper/Custom, Harley Davidson, BMW, Ducati, Honda, Aprilia, Lifan, Piaggio dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e gomave për motor, skuter dhe ATV, në nje vend


Gjeni goma nga markat më të njohura si Michelin Pilot Power, Michelin Commander li, Bridgestone Exedra, Continental Contimotion, Pirelli Diablo dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet për goma të madhësive të ndryshme si 16 inch,17inch ,18 inch, 19 inch, 20 inch dhe jo vetëm. Këto dhe hsumë të tjera mund ti gjeni vetë në MerrJep.al.


Blej dhe shit goma për motor online


Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani me të gjitha të dhënat për goma apo disqe që shisni. Shpërndani njoftimin shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësin e gomave apo disqeve që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione