Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:33 Të tjera , Vlorë

Pjese kembimi Bmw X5 2005

Sot 08:28 Të tjera , Vlorë

Pjese kembimi Fiat Doblo

Dje 16:19 Të tjera , Vlorë

SHIFET KASETOFONI

2 000 LEK

19 Mar 16:14 Të tjera , Vlorë

Impiant gazi went gaz

120 EUR

17 Mar 22:54 Të tjera , Vlorë

Pjese per Smart for four

2 EUR

17 Mar 22:54 Të tjera , Vlorë

Pjese per X5 E53 2006

2 EUR

17 Mar 22:52 Të tjera , Vlorë

Pjese per B class w245

2 EUR

17 Mar 22:52 Të tjera , Vlorë

Pjese per ML320 w164

2 EUR

17 Mar 22:50 Të tjera , Vlorë

530 Look M e60

2 EUR

17 Mar 22:49 Të tjera , Vlorë

Pjese per w212 E250

2 EUR

17 Mar 22:48 Të tjera , Vlorë

Pjese per golf 5 audi a3

2 EUR

17 Mar 22:48 Të tjera , Vlorë

Pjese per audi a8/s8 2012

2 EUR

17 Mar 22:48 Të tjera , Vlorë

Pjese Smart 600 Turbo

2 EUR

12 Mar 16:39 Të tjera , Vlorë

Cdi kolektor

1 LEK

12 Mar 16:33 Të tjera , Vlorë

Pomp nafte

1 LEK

11 Mar 14:53 Të tjera , Vlorë

Goma

10 Mar 00:47 Të tjera , Vlorë

Shitet bateri 80

55 EUR

08 Mar 01:05 Të tjera , Vlorë

W211

1 LEK

08 Mar 01:05 Të tjera , Vlorë

Injector

1 LEK

08 Mar 01:05 Të tjera , Vlorë

Diferencial 3.91

120 LEK

08 Mar 01:05 Të tjera , Vlorë

Diferencial 2.87

1 LEK

07 Mar 21:14 Të tjera , Vlorë

Pjese per w210 E270 CDI

2 EUR

07 Mar 21:11 Të tjera , Vlorë

Pjese per ML 270 w163

2 EUR

26 Shk 19:55 Të tjera , Vlorë

Shiten

20 000 LEK

23 Shk 17:35 Të tjera , Vlorë

Xhami perpara w211

130 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione