Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë të ndryshme për Makina | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë të ndryshme për makinën tuaj. Gjeni pjesë për makina të ndryshme si: Mercedes-Benz, Toyota, BMW, Polo, Opel, Smart, Ford, Golf, Audi dhe marka tjera.


Shikoni njoftime në qytetet si: Tiranë, Durrës, Fier, Maminas, dhe gjithë Shqipërinë.


Blini dhe shisni gjithçka për makina. Shisni pjesë të ndryshme për makina nga markat më ndryshme në Merrjep.al. Krijoni njoftime shpejtë dhe lehtë, poashtu në mënyrë efektive gjeni blerësin potencial të produktit në shitje.


Gjeni gjithçka që ju nevojitet në mesin e mijëra njoftimeve me çmime konkurruese në treg.Sot 00:51 Të tjera , Tiranë

Timon Mercedes-Benz w204 2007-2011

100 EUR

Sot 00:45 Të tjera , Elbasan

Rimeso benz W 203 druri

7 000 LEK

Sot 00:36 Të tjera , Tiranë

zgare per makine

100 LEK

Sot 00:21 Të tjera , Tiranë

Amortizator Toyota Rav4

3 000 LEK

Sot 00:15 Të tjera , Tiranë

Obd2 diagnostic interface wifi v1.5

25 LEK

Dje 20:15 Të tjera , Tiranë

Hummer H3

3 500 EUR

Dje 18:16 Të tjera , Tiranë

Disqe Golfi

650 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:59 Të tjera , Lushnjë

disqe

600 EUR

Dje 16:30 Të tjera , Tiranë

Timon GOLF 6

1 EUR

Dje 16:19 Të tjera , Vlorë

SHIFET KASETOFONI

2 000 LEK

Dje 13:23 Të tjera , Vlorë

Pjese kembimi Bmw X5 2005

Dje 13:07 Të tjera , Vlorë

Pjese kembimi Fiat Doblo

Dje 13:02 Të tjera , Pogradec

Gnxhe

50 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:59 Të tjera , Pogradec

Pompe uji 3 kw 80 polç

2 700 LEK

Dje 12:49 Të tjera , Elbasan

Tapeta volvo v40 2011-2018

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 11:40 Të tjera , Tiranë

Fener Audi A3

300 EUR

Dje 11:40 Të tjera , Tiranë

Llampa XENON

4 000 LEK

Dje 11:36 Të tjera , Tiranë

Makineri Ndertimi

1 EUR


Dëshironi të ndërroni ndonjë pjesë të makinës tuaj? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për pjesë të ndryshme të makinës vetëm në MerrJep.al. Blej dhe shit pjesë të makinës në tregun më të madh online në Shqipëri.


Pjesë të ndryshme për makinën tuaj


Gjej gjithçka të nevojshme për makina në një vend. Shikoni njoftimet për pjesë të ndryshme si: Fener, stopa, motor, tapiceri, kambio, impjant gazi, amortizator, sendilje, parakolp, mbrapakolp dhe shumë pjesë tjera me çmimet të arsyeshme.


Blej pjesë për makina dhe bëje makinën tënde të duket si e re!


Shisni Pjesë të ndryshme për makina


Keni pjesë të ndryshme për makina? Edhe nëse pjesët janë të përdorura, ju mund ti shisni ato me çmim të mirë, në vend që t'i hidhni ato. Krijoni njoftime në Merrjep.al dhe shisni pjesë të ndryshme për makina të markave të ndryshme.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione