Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:29 Të tjera , Elbasan

Rimeso benz W 203 druri

7 000 LEK

22 Mar 12:49 Të tjera , Elbasan

Tapeta volvo v40 2011-2018

4 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 17:33 Të tjera , Elbasan

Ford fiesta

19 Mar 14:21 Të tjera , Elbasan

Te ndryshme

700 EUR

17 Mar 23:01 Të tjera , Elbasan

Okazion, shitet opel zafira

2 000 000 LEK

12 Mar 16:42 Të tjera , Elbasan

sbc mercedes

300 EUR

11 Mar 20:53 Të tjera , Elbasan

Mbrapakolp

100 EUR

11 Mar 20:53 Të tjera , Elbasan

Timon

70 EUR

10 Mar 00:50 Të tjera , Elbasan

Vaj Orgjinal MERCEDESI 5/30

10 EUR

26 Shk 16:37 Të tjera , Elbasan

Katalit EURO 4 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

21 Shk 16:10 Të tjera , Elbasan

Golf 7 STOPA

150 EUR

16 Shk 23:09 Të tjera , Elbasan

Bmw 523 benzin per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

04 Shk 06:21 Të tjera , Elbasan

Stopa VW GOLF 7

150 EUR

27 Jan 19:57 Të tjera , Elbasan

SHITET STOP MBRAPA PASSAT CC 2010

150 LEK

24 Jan 17:20 Të tjera , Elbasan

Disk specidisk volant

300 LEK

22 Jan 11:12 Të tjera , Elbasan

Golf 2

1 111 LEK

15 Jan 21:55 Të tjera , Elbasan

Kerkoj Sendilje per Vito

100 LEK

04 Jan 03:34 Të tjera , Elbasan

Shiten disqe R18 4 cope

35 000 LEK

28 Dhj 15:04 Të tjera , Elbasan

Parakolp bbs 190

560 EUR

28 Dhj 12:22 Të tjera , Elbasan

Çels Renault

1 EUR

27 Dhj 20:19 Të tjera , Elbasan

Golf 5

19 000 LEK

11 Dhj 14:09 Të tjera , Elbasan

Fiat Ducato 8+1

1 LEK

11 Dhj 13:11 Të tjera , Elbasan

Goma 225 45 17 + disqe

500 LEK

06 Dhj 12:51 Të tjera , Elbasan

Timon W202 W210

170 EUR

02 Nën 13:16 Të tjera , Elbasan

Mortizator

70 EUR

22 Tet 13:03 Të tjera , Elbasan

Mbrapakolp w204 2008

90 EUR

21 Tet 10:59 Të tjera , Elbasan

Fener Audi A6

750 EUR

21 Tet 09:50 Të tjera , Elbasan

Fener C-Class W205

650 EUR Çmimi me zbritje

21 Tet 09:38 Të tjera , Elbasan

Rimeso w203

70 LEK

12 Tet 19:50 Të tjera , Elbasan

Timon golf 6

140 EUR

01 Tet 09:05 Të tjera , Elbasan

Disqe nr 18

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione