Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:00 Të tjera , Durrës

Pjese MOTORRI BMW N55B30A BENZINE

1 EUR

Online
Sot 10:00 Të tjera , Durrës

Valvetronic Bmw N55B30A Benzine

150 EUR

Online
Sot 10:00 Të tjera , Durrës

Testate BMW N55B30A benzine

450 EUR

Online
Dje 23:05 Të tjera , Durrës

Piston BMW N55B30A Benzine

50 EUR

Online
Dje 23:02 Të tjera , Durrës

Bmw Bllok Cilindrash N55B30A Benzine

500 EUR

Online
29 Maj 21:30 Të tjera , Durrës

MBULESE MAKINE,XL,,,2XL

1 700 LEK

28 Maj 21:12 Të tjera , Durrës

Pjese kembimi per Mini cooper 200-2016

27 Maj 22:14 Të tjera , Durrës

FENER PER OPEL CORSA 1999

3 000 LEK

Online
27 Maj 04:02 Të tjera , Durrës

Motorr mercedes 29

25 Maj 11:48 Dyqani Të tjera , Durrës

Pomp uji bmw

220 EUR Çmimi me zbritje

Online
24 Maj 19:30 Të tjera , Durrës

Celes i ri Audi gati per kodim

100 EUR

23 Maj 14:58 Të tjera , Durrës

Pjes kembimi

1 LEK

23 Maj 08:00 Të tjera , Durrës

Timon e class me airbag

20 Maj 02:20 Të tjera , Durrës

Maskarin 213 okazjon

19 Maj 15:41 Të tjera , Durrës

STOPA VW GOLF 7 Origjinal

17 000 LEK

18 Maj 16:31 Të tjera , Durrës

Mercedes Benz

1 LEK

16 Maj 19:25 Të tjera , Durrës

Paketa Per Fener Xenon D1S D2S D3S D4S.

16 Maj 19:25 Të tjera , Durrës

Llampa Xenon D2S 6000K + 8000K

16 Maj 19:25 Të tjera , Durrës

Llampa Xenon D1S Philips 6000K.

15 Maj 13:18 Të tjera , Durrës

Okazion vetem sot

100 EUR

13 Maj 08:50 Të tjera , Durrës

pjes te ardhur nga anglia

650 LEK

13 Maj 06:38 Të tjera , Durrës

Mercedes

1 LEK

12 Maj 23:52 Të tjera , Durrës

Motorr man 464

09 Maj 18:18 Të tjera , Durrës

Sendile jaguari

09 Maj 16:31 Të tjera , Durrës

Pasqyra 204 cmim okasjon

200 LEK

08 Maj 23:04 Të tjera , Durrës

Fener E clas 2016

600 LEK

03 Maj 02:25 Të tjera , Durrës

Tepozit nafte

4 500 EUR

02 Maj 22:34 Të tjera , Durrës

Fener krahu shoferit w211 e class

50 EUR

02 Maj 21:14 Të tjera , Durrës

Rafte per makina vw caddy mercdes per fugona

180 LEK

02 Maj 18:52 Të tjera , Durrës

Mercedes Benz

1 LEK

02 Maj 18:42 Të tjera , Durrës

Mercedes Benz

1 LEK

02 Maj 18:42 Të tjera , Durrës

BMW

1 LEK

01 Maj 14:32 Të tjera , Durrës

Parakolp w205 c clasi

250 LEK

28 Pri 22:39 Të tjera , Durrës

kerkoj motor nissan

28 Pri 22:27 Të tjera , Durrës

Shitet timon E class 212 per ML 164/166 per Gl , C class 204

120 EUR Çmimi me zbritje

28 Pri 12:38 Të tjera , Durrës

Mercedes Benz 4 matic

1 LEK

26 Pri 13:48 Të tjera , Durrës

Timon AMG 2021 OKAZION

650 EUR

24 Pri 06:06 Të tjera , Durrës

Toyota Corolla-Yaris-1.4 D4D Turbin

90 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 16:53 Të tjera , Durrës

Kasetofon w245

80 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 07:42 Të tjera , Durrës

Paketa blindspot

1 LEK

21 Pri 20:41 Të tjera , Durrës

Celes sinjali 203

3 500 LEK

21 Pri 16:31 Të tjera , Durrës

Kerkoj Centraline

1 LEK

17 Pri 19:32 Të tjera , Durrës

Timon AMG 2021OKAZION

750 LEK

17 Pri 12:26 Të tjera , Durrës

Fener c clas 2016 + parakolpin

1 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 10:42 Të tjera , Durrës

Shiten mbulesa per toyota yaris

170 EUR

10 Pri 09:41 Të tjera , Durrës

Fener Golf 6

170 LEK

09 Pri 15:50 Të tjera , Durrës

Pjese per GOLF 3

07 Pri 22:59 Të tjera , Durrës

audi pakete kamjo

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione