Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:14 Pjesë rezerve , Pogradec

KRAHE CLS 2011 TURKE

100 EUR

Dje 07:49 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Goma

120 EUR

Dje 07:46 Pjesë rezerve , Pogradec

Aksesor W211, W210

111 LEK

29 Mar 09:48 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Shiten disqe 16

150 EUR

29 Mar 09:48 Të tjera , Pogradec

Disqe 20

300 EUR

27 Mar 08:58 Të tjera , Pogradec

Shes

25 Mar 19:51 Të tjera , Pogradec

TUBO PER FORISTRAD 4X4 150€

160 EUR

25 Mar 19:51 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Disqe goma 19ing MERCEDES BENZ

800 EUR

24 Mar 05:43 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Goma michelin 255 55 18

450 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 13:02 Të tjera , Pogradec

Gjenerator 3 fazor 7 kw

600 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 13:02 Të tjera , Pogradec

Gnxhe

50 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 12:59 Të tjera , Pogradec

Pompe uji 3 kw 80 polç

2 700 LEK

22 Mar 12:56 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Disqe 17 Audi

400 LEK

18 Mar 22:59 Të tjera , Pogradec

Shes tabelën TAXI

45 EUR

16 Mar 12:08 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Disqe 16 + Goma

25 000 LEK

13 Mar 06:46 Pjesë rezerve , Pogradec

GRUP TIMONI VW PASSAT 2013 OKAZIONN

200 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 21:39 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

DISQE FORD 16ING MAVERIK ESCAPE

300 EUR

11 Mar 12:32 Pjesë rezerve , Pogradec

Fener 204

120 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 18:36 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

DISQE SAAB 17

200 EUR

24 Shk 22:20 Pjesë rezerve , Pogradec

Ne gjendje

60 LEK

19 Shk 21:28 Goma dhe Bandazhe , Pogradec

Disje R17

14 Shk 21:57 Pjesë rezerve , Pogradec

Film timoni 203

30 LEK

13 Shk 14:19 Pjesë rezerve , Pogradec

Film timoni 203 2002 -2003

50 LEK

13 Shk 11:53 Pjesë rezerve , Pogradec

Timon 203

100 LEK

12 Shk 15:00 Të tjera , Pogradec

Vinc urë per kapanon

06 Shk 19:18 Pjesë rezerve , Pogradec

Pjese kembimi Mercedes benz

1 LEK

05 Shk 18:36 Të tjera , Pogradec

Kamjo micubish pajero

350 LEK

23 Jan 10:23 Pjesë rezerve , Pogradec

PJESE KEMBIMI

11 LEK

22 Jan 22:07 Pjesë rezerve , Pogradec

Shiten per pjese

111 111 LEK

20 Jan 20:36 Pjesë rezerve , Pogradec

KYRON Ssangyong

11 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione