Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë rezerve Shitet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Pjesë këmbimi | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 14:35 Pjesë rezerve , Lushnjë

Pulmon per impiant gazi.

50 LEK

20 Pri 15:52 Pjesë rezerve , Lushnjë

Parault BMW

250 EUR

11 Pri 19:00 Pjesë rezerve , Lushnjë

bmw e46

11 Pri 09:53 Pjesë rezerve , Lushnjë

Kofano gle 2021

800 EUR

24 Shk 11:18 Pjesë rezerve , Lushnjë

Shitet Bateri 100 e re e pa perdor

120 EUR

23 Shk 20:43 Pjesë rezerve , Lushnjë

Shitet timon per w2011 bashk me airbag

8 000 LEK

12 Shk 19:47 Pjesë rezerve , Lushnjë

Stop eklas evo

80 EUR

23 Jan 09:06 Pjesë rezerve , Lushnjë

Zinxhir per bor

2 000 LEK

12 Jan 05:50 Pjesë rezerve , Lushnjë

susta

120 EUR

16 Dhj 18:04 Pjesë rezerve , Lushnjë

Shiten disqet

270 LEK

01 Dhj 14:38 Pjesë rezerve , Lushnjë

pjeskembimi

6 000 LEK

26 Nën 22:57 Pjesë rezerve , Lushnjë

Okazion

90 LEK Çmimi me zbritje

18 Nën 20:53 Pjesë rezerve , Lushnjë

stopa led e46

150 LEK

01 Nën 14:53 Pjesë rezerve , Lushnjë

Stopa audi a6 c6

1 000 LEK

01 Tet 12:32 Pjesë rezerve , Lushnjë

Amortizator

150 EUR

17 Sht 18:58 Pjesë rezerve , Lushnjë

Motorr 600 cc

2 200 LEK

10 Sht 22:46 Pjesë rezerve , Lushnjë

Bmw x6

150 EUR

27 Gush 12:26 Pjesë rezerve , Lushnjë

Timon

250 EUR

14 Gush 22:36 Pjesë rezerve , Lushnjë

testata

13 Gush 11:00 Pjesë rezerve , Lushnjë

mercedes benz

17 Korr 01:43 Pjesë rezerve , Lushnjë

Fenera

170 EUR

26 Qer 10:11 Pjesë rezerve , Lushnjë

Shitet per pjese

800 000 LEK

20 Qer 21:04 Pjesë rezerve , Lushnjë

Shiten pjesë a4 benzinë

100 LEK

19 Qer 21:01 Pjesë rezerve , Lushnjë

Mercedes benz evo

1 LEK

15 Qer 06:52 Pjesë rezerve , Lushnjë

Kompresor kondicioneri

500 EUR

13 Qer 11:03 Pjesë rezerve , Lushnjë

Piston kazani

300 LEK

13 Qer 11:00 Pjesë rezerve , Lushnjë

Thika piruni

200 LEK

26 Pri 13:58 Pjesë rezerve , Lushnjë

Turbo audi 2.0 naft passt etj okazion

130 EUR

17 Pri 18:38 Pjesë rezerve , Lushnjë

Sinjale Mercedes Benz SEL W126

4 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Pjesë këmbimi | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione