Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje zëri dhe video, Kasetofon/Radio për makina | Njoftimet Shqipëri


Dëshironi të vendosni Pajisje zëri, kasetofon/radio të ri në makinën tuaj? Shikoni njoftimet në Merrjep.al për Pajisje zëri - kasetofon/radio të ndryshëm si: kasetofon me bluetooth, kasetofon me touch, kasetofon me usb, kasetofon me ekran dhe radio për makina të modeleve të ndryshme si Golf, Toyota, Opel, Mercedes-Benz, Audi e të tjera. Në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe kompani që ofrojnë shërbime për riparimin e kasetofonëve dhe radiove për makinën tuaj.


Blini dhe shisni pajisje audio në Merrjep.al. Nëse keni pajisje si: kasetofon, radio, bokse dhe pajisje tjetra postoni njoftime në Merrjep.al dhe gjej blerës potencial për pajisje audio.


Pajisje zëri dhe video me çmime konkurruese në treg. Gjej të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj në shitje.Sot 00:23 Pajisje zëri dhe video për makina , Berat

Navigator x5

100 LEK

Dje 22:00 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Kasetofon golfi

50 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:02 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

NAVI PER S-CLASS FACELIFT W221 (NTG 3.5)

15 000 LEK

Dje 13:56 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Ekrane Dvd 150 euro

1 EUR

Dje 13:56 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Android universal

1 EUR

Dje 13:56 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Android 100 lek

100 LEK

29 Maj 18:25 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Kasetofon fordi

100 EUR

29 Maj 14:40 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Shiten 2 bokse Pioneer

30 EUR

27 Maj 09:09 Pajisje zëri dhe video për makina , Kukës

BMW x5

150 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 12:42 Pajisje zëri dhe video për makina , Lezhë

Kasetofona+bagazhjer golf pasat audi

1 EUR

21 Maj 14:55 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Shiten navigator volkswagen

120 EUR

21 Maj 14:33 Pajisje zëri dhe video për makina , Vlorë

radio cd

15 EUR

19 Maj 14:50 Pajisje zëri dhe video për makina , Durrës

Sendile

120 LEK

17 Maj 17:51 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Kasetofon golfi origjinal

100 LEK

17 Maj 12:08 Pajisje zëri dhe video për makina , Shkodër

Kasetofn Makine

3 300 LEK

Online
16 Maj 15:48 Dyqani Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Navi Opel Astra J

17 000 LEK

14 Maj 01:24 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Kamera Makine 1080p

4 900 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 15:45 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

W203 kasetofon

10 000 LEK

12 Maj 10:36 Pajisje zëri dhe video për makina , Elbasan

EKRAN PER MAKIN UNIVERSALE

50 LEK

10 Maj 22:40 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Shiten navigator per volkwagen ford

140 EUR

09 Maj 15:20 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Koka sendilje me Video

10 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Maj 11:54 Pajisje zëri dhe video për makina , Shkodër

Radio CD Player Renault

20 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 16:17 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Kasetofon fiat 500 l dhe x

200 EUR

30 Pri 10:44 Pajisje zëri dhe video për makina , Durrës

Golf

200 EUR

28 Pri 22:46 Pajisje zëri dhe video për makina , Tiranë

Kamer parkimi per cdo makin

2 600 LEK


Pajisje zëri dhe video me çmimet konkurruese në treg. Gjeni të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj.


Blini pajisje audio, kasetofon, radio dhe bokse


Gjej kasetofon për makina nga markat e njohura si: Sony, JVC, Boss dhe marka tjera për makina të ndryshme si Golf, Mercedes-Benz, Audi, Skoda, BMW dhe markat të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjej ofertat me çmimet më të mira.


Pajisje vizuale dhe video


Përveç pajisjeve audio, ju mund të vendosni në makinën tuaj edhe kasetofon me ekran dhe me prekje. Këto janë pajisje me teknologji të lartë dhe të pasura me më shumë funksione, gjëra që e bëjnë makinën të duket luksoze.


Sensor dhe kamer parkimi për makina


Pajisje për vozitje të sigurtë gjeni vetëm në Merrjep.al. Ju mund të blini pajisje që ju ndihmojnë në parkimin dhe vozitjen e makinës tuaj. Përveç pajisjeve audio si: radio, kasetofon me bluetooth, me prekje dhe bokse, ju mund të blini gjithashtu edhe pajisje tjera për ndihmë që ju bëjnë më të lehtë vozitjen e makinës tuaj. Shikoni njoftimet dhe gjeni sensor parkimi dhe kamera për makina.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione