Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi të përdorua dhe të reja në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Blej pjesë këmbimi në shitje për makina. Gjej pjesë këmbimi që ju nevojiten për makinën tuaj si: disqe, goma, pajisje teknike, pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja për të gjitha markat e makinave. Pjesë këmibimi në shitje në qytetet si Tiranë, Fier, Elbasan, Lushnje, Maminas dhe në gjithë Shqipërinë.


Blej pjesë këmbimi për Ford, Mercedes, BMW, Toyota, Golf, Audi dhe marka tjera.


Shihni njoftime të pasura me informata dhe detaje të vlefshme dhe gjej pjesë këmbimi në shitje.Sot 15:14
Linku:
Dyqani Pjesë rezerve , Durrës

✅Pjese Kembimi per Jeep

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 15:14
Linku:
Dyqani Pjesë rezerve , Durrës

Pjese kembimi

1 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 22:23 Pjesë rezerve , Shkodër

Vegla Ndertimi

300 EUR

Sot 22:12 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

4 Disqe R17 Mercedes 2012 me gjith goma

300 LEK

Sot 22:07 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma 205 /50 R17

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 21:48 Goma dhe Bandazhe , Korçë

Disqe per Golf 4

22 000 LEK

Online
Sot 21:44 Goma dhe Bandazhe , Durrës

Disqe origjinal mercedez Benz AMG 19

400 EUR

Sot 21:44 Goma dhe Bandazhe , Durrës

Disqe origjinale Mercedez Benz AMG 18

350 EUR

Sot 21:42 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma 225 50 18 ne nje lule

7 500 LEK

Sot 21:40 Goma dhe Bandazhe , Durrës

Goma dhe disqe

230 EUR

Sot 21:35 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe makinash

7 EUR

Sot 21:29 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Disqe BMW R 18 seria 5 etj origjinal

350 EUR

Sot 21:25 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma 245 45 18 ne nje lule

7 000 LEK

Sot 21:17 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe Audi R19 300€

1 EUR

Sot 21:17 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe+Goma R17 Focusi

1 EUR

Sot 21:15 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Android 100 lek

100 LEK

Sot 21:15 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Android universal

1 EUR

Sot 21:15 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Ekrane Dvd 150 euro

1 EUR

Sot 21:14 Pjesë rezerve , Fier

Termostat BMW x5

1 EUR

Sot 21:14 Pjesë rezerve , Fier

Pomp uji X5 E70 3.0si

2 EUR

Sot 21:14 Pjesë rezerve , Fier

3 Filtra Audi Origjinal 150€

1 EUR

Sot 21:13 Pjesë rezerve , Fier

Trasmision Range Rover

1 EUR

Sot 21:13 Pjesë rezerve , Fier

Pomp uji BMW X5 E70

1 EUR

Sot 21:04 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma 265 40 21 pa perdor ne Shqiperi

20 000 LEK


Blej Pjesë këmbimi në shitje


Gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj, në një vend - Merrjep.al. Pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja për makina të markave të ndryshme si: Audi, Mercedes, BMW, Ford, Fiat, Toyota, Opel, Smart, Golf etj. Merrjep.al është platforma ideale për të gjetur pjesë të përshtatshme për makinën tuaj. Shihni njoftimet për pjesë këmbimi, filtroni në bazë të kategorisë dhe gjeni pjesë për makina me çmime të arsyeshme.


Pjesë këmbimi të ndryshme


Pjesë këmbimi të ndryshme gjeni në kategoritë si: Goma dhe Bandazhe, Pjesë rezerve, Të tjera, Styling dhe Pajisje Sportive, Pajisje zëri dhe video për makin, Rimorkio, GPS pajisje dhe pjesë tjera. Nëse makina juaj ka nevojë për pjesë të reja, Merrjep.al është vendi ku ju gjithmon gjeni atë që ju nevojitet.


Krijoni njoftime për pjesë këmbimi për makina vetëm në Merrjep.al dhe shpërndani njoftimin në mesin e 70,000 vizitorëve ditor. Shisni pjesë për makina të ndryshme si Toyota, BMW, Opel, Ford, Smart dhe të gjitha markave të makinave tjera.Shisni pajisje këmbimi shpejtë dhe sigurtë tek platforma më e madhe online Merrjep.al


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione