Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:10 Të tjera , Lushnjë

Gjinerator

1 EUR

Dje 18:52 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Shiten 4 Goma me disqe

600 EUR

Dje 08:40 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura nga Anglia

26 Maj 19:23 Pjesë rezerve , Lushnjë

Dinamo valeo orginale cl8+ per peugeot citroen 2009 benzin

80 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 08:22 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi

25 Maj 09:11 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma Yokahoma 155/65/13

8 500 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 11:19 Të tjera , Lushnjë

Centraline Fiat Bravo 1.4 Benzin

23 Maj 08:28 Rimorkio , Lushnjë

Shitet karroceri

1 350 EUR

22 Maj 12:46 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi AUTO SERVIS MONTE REI!

20 Maj 07:45 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura

20 Maj 02:20 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura nga anglia

19 Maj 16:44 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi Auto Servis Monte-Rei

17 Maj 15:38 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi:Auto servis Monte-Rei!

15 Maj 14:35 Pjesë rezerve , Lushnjë

Pulmon per impiant gazi.

50 LEK

14 Maj 19:32 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma , Disqe 16 per Audi

250 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 06:54 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Disqe 17

300 LEK

12 Maj 18:59 Të tjera , Lushnjë

disqe

600 EUR

11 Maj 11:58 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Shiten 4 goma Pirelli

10 Maj 12:24 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi nga anglia

07 Maj 13:24 Të tjera , Lushnjë

Disqe per gle 2017 si te ri ose per ml 2016- 2017

1 300 EUR

29 Pri 13:31 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura

28 Pri 22:49 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura

24 Pri 23:41 Të tjera , Lushnjë

Pjese kembimi range rover 3.0 nafte 2017

20 Pri 15:52 Pjesë rezerve , Lushnjë

Parault BMW

250 EUR

20 Pri 12:35 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Shiten disqe+goma dimri per Toyota 16 inch

320 EUR

20 Pri 12:06 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma+disje 255/35/R19

750 EUR

18 Pri 18:23 Të tjera , Lushnjë

Timon me dridhje Mercedes W212 2012

15 000 LEK

17 Pri 09:18 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

GOMA 16.9-34

350 LEK

11 Pri 19:00 Pjesë rezerve , Lushnjë

bmw e46

11 Pri 09:53 Pjesë rezerve , Lushnjë

Kofano gle 2021

800 EUR

08 Pri 08:53 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma akull te reja 195/65/15 viti 2022

320 LEK

05 Pri 16:44 Të tjera , Lushnjë

shitet motorr audi a4

300 LEK

03 Pri 20:44 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma per foristrada

400 EUR

29 Mar 16:12 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Shiten gomat 255/40/R19

100 LEK

27 Mar 16:48 Pajisje zëri dhe video për makina , Lushnjë

Kasetafon origjinal Volkswagen

70 EUR

25 Mar 14:27 Të tjera , Lushnjë

❌️SHITEN FENER 204

180 EUR

20 Mar 15:15 Pjesë rezerve , Lushnjë

Paket kambio automatike A/B klas

500 EUR

15 Mar 13:19 Pjesë rezerve , Lushnjë

Bllok valvulash B/A klas,kambio automat

400 LEK

10 Mar 00:50 Të tjera , Lushnjë

Shitet Maskarino per w203 origjinale

25 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 14:28 Rimorkio , Lushnjë

Konteiner

900 EUR

04 Mar 13:35 Të tjera , Lushnjë

OKOZION VINC 2 TONESH

04 Mar 07:58 Rimorkio , Lushnjë

Kontenier

900 EUR

03 Mar 16:00 Të tjera , Lushnjë

Shitet Kambio Toyota Auris

35 000 LEK

02 Mar 18:15 Goma dhe Bandazhe , Lushnjë

Goma

150 LEK

28 Shk 22:19 Pjesë rezerve , Lushnjë

Dinamo matorrino pezho 406

60 LEK

25 Shk 21:36 Pjesë rezerve , Lushnjë

Paket kambio automatike A/B klas

400 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione