Blej dhe Shit Goma dhe disqe të reja dhe të përdorura | MerrJep.al

Goma dhe disqe të reja dhe të përdorura. për makina Gjeni goma nga markat më të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe për dimër, dhe veshje të gomave për bore me çmimet më të arsyeshme.

Disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shikoni mijëra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni gomat dhe disqet që ju nevojiten për makinën tuaj.

Sot 19:28 ,

DISQE 19

250 EUR Çmimi me zbritje

Kërkoni Goma apo disqe të reja?

Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? MerrJep.al ështa platforma e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe ju mund të gjeni ato që i përshtaten më së miri makinës tuaj. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojitet dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat për 5 vite është koha e duhur që ti kontrolloni ato nëse duhet ndërruar. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat si masë paraprake duhet të zëvendesohen me goma të reja. 

Goma të dimrit

Përgaditeni makinën tuaj për dimër me goma të dimrit nga markat më të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë të tjera që mund ti gjeni në MerrJep.al. Bleni goma të dimrit shpejtë dhe lehtë në tregun më të madhë online. Në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.

 

Goma të verës 

Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendies atmosferike në të cilë ju vozisni. Kështu gomat e verës janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në motë të nxehtë dhe me diell. Gjeni goma të verës në shitje, nga markat më të njohura dhe vozisni sigurtë.

Disqe të ndryshme

Disqe të numrave të ndryshme si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjeni disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shikoni njoftimet për disqe në shitje dhe gjeni ofertën ideale. 

 

 


Në fillim