Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma dhe Bandazhe Shitet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Pjesë këmbimi | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 15:19 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Pirelli 295/35/21

400 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 15:19 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disk origjinal 20 AMG

200 EUR Çmimi me zbritje

19 Mar 15:48 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma 225.55.17

12 000 LEK

18 Mar 11:38 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe goma

200 EUR

17 Mar 22:49 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Bmw x5 2008

1 LEK

07 Mar 17:06 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe + Goma 20 , Benzi Glk

300 000 LEK

07 Mar 10:00 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma 275/45 R20

1 EUR

26 Shk 16:03 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Distancier

90 LEK

26 Shk 15:56 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disk per toyota 16 .55 195

60 EUR

23 Shk 15:51 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Shitet

350 EUR

22 Shk 12:24 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Shiten disqe 18inch + goma dimri

300 EUR

18 Shk 09:22 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe evo 17

330 LEK

13 Shk 20:02 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Shiten disqe 18inch + goma dimri

300 EUR

13 Shk 10:03 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe 17 golfi 5

430 EUR

12 Shk 08:28 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Gome rezerv per Bmw X6

100 EUR

11 Shk 11:48 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disk dhe gom tek per Mitsubish L200

120 EUR

10 Shk 15:02 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

SHITEN

400 LEK Çmimi me zbritje

07 Shk 21:11 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe mercedesi

350 LEK

01 Shk 19:50 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma foristrade235/70/16

400 LEK

01 Shk 17:35 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

shitet

100 EUR

14 Jan 10:37 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma

350 LEK

12 Jan 07:45 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disk tek per Audi

100 EUR

03 Jan 11:56 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

disqe benzi 16

80 EUR

31 Dhj 13:32 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

r16

130 LEK

27 Dhj 11:23 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqje

450 EUR

25 Dhj 17:52 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disqe + goma R16

250 EUR

22 Dhj 02:15 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

disqe

600 EUR

17 Dhj 12:23 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma

17 Dhj 12:19 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Goma

12 Dhj 20:18 Goma dhe Bandazhe , Shkodër

Disce BMW

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Pjesë këmbimi | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione