Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej apo shit goma dhe disqe të përdorura ose të reja | MerrJep.al


Blej goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, sidhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen goma dhe disqe që ju nevojiten.Sot 11:26 Goma dhe Bandazhe , Durrës

Okazion 205/55/16 michelin

170 EUR

Sot 11:09 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE 17 PER MERCEDES BENZ

300 EUR

Sot 11:09 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 215.45.17

300 EUR

Sot 11:08 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 225.45.17

300 EUR

Sot 11:08 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 205.55.16

200 EUR

Sot 10:56 Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN FLM

Sot 10:55 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

GOMA PIRELLI GLE W167 22 INC

850 EUR

Sot 10:54 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma GLE W167 22 INC AMG 2023

2 000 EUR

Sot 10:54 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE GLE W167 22 INCH 2022

3 500 EUR

Sot 10:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:39 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

SET Michelin 235/55 R18 4-Stinet

40 000 LEK

Sot 10:28 Goma dhe Bandazhe , Malësi e Madhe

Disqe 16 golf 5

250 EUR

Sot 10:27 Goma dhe Bandazhe , Korçë

Shiten disqe 17

270 LEK

Sot 10:26 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 275 30 R20

1 000 EUR

Sot 10:11 Goma dhe Bandazhe , Berat

gome plus disk alumini 277/55R17

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:01 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R19

Sot 10:01 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 124 E500 R17

540 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHTEN DISQE AMG S KLASSI R20

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE GOLFI 7 R18

500 EUR

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 213 R17

550 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS R18

850 LEK

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG SLLONI R18

650 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL AMG BENZ 212 R18

550 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI RS7 R19

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

disqe 18 mercedes audi vw golf

300 EUR

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ MAYBACH S KLASSE R20


Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat e makinës tuaj për 5 vite, atërherë është koha për bërjen e një kontrolle dhe shihni nëse gomat duhet të zëvendësohen. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat, si masë paraprake duhet të zëvendësohen me goma të reja.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Disqe të ndryshme në shitje


Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione