Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma dhe disqe të reja dhe të përdorura në shitje në Tiranë

Blini goma dhe disqe të reja dhe të përdorura në qytetin e Tiranës. Gjeni goma të markave më të njohura si Michelini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Gjeni goma për verë dhe dimër, si dhe veshje të gomave për borë me çmimet më të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera.


Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjeni goma dhe disqe të reja apo të përdorura që ju nevojiten.

Sot 20:05 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 215.45.17

300 EUR

Sot 20:05 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 225.45.17

300 EUR

Sot 20:05 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 205.55.16

200 EUR

Sot 19:30 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

SET Michelin 235/55 R18 4-Stinet

40 000 LEK

Sot 18:59 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE HUMMER H2 17 ORIGJINALE

Jeni duke kërkuar goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja në qytetin e Tiranës?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj?Atëhere në Merrjep jeni në vendin e duhur. Mijëra njoftime për goma dhe disqe në shitje në qytetin e Tiranës postohen çdo ditë në platform, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për goma dhe disqe ne shitje që ju nevojiten dhe gjeni ofertën më të përshtatshme për ju. Një ndër pjesët me të rendësishme të makinave janë goma dhe disqe, dhe kontrollet për funksionimin e tyre duhet të bëhen vazhdimisht prandaj nësë këtë kontroll nuk e keni bërë ju këshillojmë ta bëni sa më shpejt. Në qoftë se goma dhe disqe janë konsumuar dhe i ka ardhur koha ti ndërroni vendi i duhur për ti gjetur goma dhe disqe është platforma e merrjep.al


Goma dimri në shitje në qytetin e Tiranës


Gjatë stinës së dimrit makina juaj duhet ti përshtatet kushteve atmosferike. Nëse doni të udhëtoni në mal apo në vende të tjera do të keni patjetër nëvojë për goma dimri. Në merrjep.al do të gjeni goma të markave më të ndryshme si Michelini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran. Blej goma të reja dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zinxhir për goma, disqe për goma etj.


Disqe të ndryshme në shitje.


Nëse jeni duke kërkuar të blini disqe të madhësive të ndryshme si për shëmbull : 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera, në merrjep.al mund ti gjeni vetëm me një kërkim. Gjejni disqe makinash për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën më të përshtatshme për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione