Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma dhe Bandazhe Në shitje (Shitet, Shes) në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:56 Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN FLM

Sot 10:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:01 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R19

Sot 10:01 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 124 E500 R17

540 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHTEN DISQE AMG S KLASSI R20

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE GOLFI 7 R18

500 EUR

Sot 10:00 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 213 R17

550 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS R18

850 LEK

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG SLLONI R18

650 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL AMG BENZ 212 R18

550 EUR

Sot 09:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI RS7 R19

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ MAYBACH S KLASSE R20

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI RS7 R19

850 EUR

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITE DISQE BENZ AMG R16

400 EUR

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ AMG 212 204 R17

600 EUR

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 20

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI Q3 Q5 A3 A4 R18

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE E KLASSI 212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:58 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE CHEVROLET EQUINOX 2010 + 2015

350 EUR

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 ORGJINAL R17

450 EUR

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124 190 R15

550 EUR

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ E 211 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE SMARTI R15

100 LEK

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS4 NUMER 18

850 EUR

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W203 16

350 LEK

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 A6 R18

Sot 09:57 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ ORGJI ALE CLS AMG 6.3 R18

650 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:56 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN DISQE VW TUAREG R20

Sot 09:55 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

450 EUR

Sot 09:55 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ BBS 124 R15

540 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:55 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ CLS AMG 6.3 R19

Sot 09:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R17

550 LEK

Sot 09:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE PEUGOT CITROENI R19

500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ VIANO.VITO 2017 NUMER 17

400 EUR

Sot 09:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R20

Sot 09:48 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BBS BENZ W123 124 R17

900 EUR

Sot 09:48 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A7 A8 R19

750 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:47 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 21

Sot 09:47 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BBS GOLFI 1 2 3 4 VW POLO R15

350 EUR

Sot 09:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 213 R17

600 EUR

Sot 09:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

GOME REZERV PORCHE CAEN R18

150 EUR

Sot 09:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE VW POLO R16

350 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 190 124 202 R15

200 LEK

Sot 09:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE TYOTA JARIS R14

100 EUR

Sot 09:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 211 R17

200 LEK

Sot 09:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 204 R17

700 EUR

Sot 09:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:44 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE OPELI ASTRA R16

350 LEK

Sot 09:44 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW X5 X6 R20

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione