Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


12 Dhj 10:39 Të tjera , Fier

Marsey feguson

33 000 LEK

11 Dhj 18:54 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe per Porche r 20....ose me ndrrim

400 EUR

03 Dhj 10:35 Goma dhe Bandazhe , Fier

Dise renault laguna R17

200 EUR

30 Nën 13:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe mercedes 18"

350 EUR

28 Nën 22:30 Të tjera , Fier

RIPAROJ INJEKTOR FORD FOCUS TDCI

15 000 LEK

28 Nën 11:21 Të tjera , Fier

Stopa origjinal

80 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 14:12 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe clk

270 EUR

21 Nën 19:04 Pjesë rezerve , Fier

Vollant A clas 180 cdi

300 000 LEK

18 Nën 13:01 Styling dhe Pajisje Sportive , Fier

SISTEM AUDIO

250 LEK

16 Nën 13:33 Të tjera , Fier

Drita per makin

15 Nën 09:11 Të tjera , Fier

Pomp hidraulike per claas

200 EUR

13 Nën 11:13 GPS pajisje , Fier

Navi evo

150 LEK

12 Nën 21:27 Të tjera , Fier

Mecedes benzw211 2004 stopa

120 EUR

12 Nën 21:15 Pjesë rezerve , Fier

Mecedes Benz 211 stopa

120 EUR

10 Nën 17:21 Pjesë rezerve , Fier

Kamio atego 1523

1 000 EUR

03 Nën 17:37 Pjesë rezerve , Fier

motorr deutz

100 LEK

03 Nën 17:37 Të tjera , Fier

motorr deutz

100 LEK

30 Tet 20:37 Të tjera , Fier

Bombul

2 200 000 LEK

30 Tet 09:35 Të tjera , Fier

ML per pjese kembimi.

30 Tet 09:35 Të tjera , Fier

ML per pjes kembimi.

30 Tet 09:27 Të tjera , Fier

PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML

26 Tet 21:25 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

fabrik vaj

7 000 EUR

25 Tet 20:13 Të tjera , Fier

Ambifikator + 2 bokse

15 000 LEK

19 Tet 19:56 Të tjera , Fier

Stop a w211 Mecedez

100 EUR

18 Tet 14:32 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe per Mercedes Benz R16

300 LEK

12 Tet 19:06 Të tjera , Fier

Impjant sekuencial

25 000 LEK

11 Tet 20:53 Të tjera , Fier

Motorr Perkings per autokombanj

1 300 EUR Çmimi me zbritje

09 Tet 15:06 Të tjera , Fier

Ekran per makine

180 000 LEK

09 Tet 01:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe Goma dhe Bandazhe

350 EUR

30 Sht 20:39 Të tjera , Fier

Volswagen sharan pjese kembimi

30 Sht 14:38 Të tjera , Fier

Shitet pjese per Volswagen sharan

28 Sht 21:22 Pjesë rezerve , Fier

Suzuki Vitara 200 turbo

28 Sht 18:59 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe me gjith goma per x6-x5

500 EUR

27 Sht 13:30 Styling dhe Pajisje Sportive , Fier

W203

400 EUR

26 Sht 17:22 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe me gjith Goma per AUDI A8 A6

400 EUR

21 Sht 10:27 Të tjera , Fier

Kamio manuale golfi 4

80 EUR

09 Sht 14:42 Të tjera , Fier

Cekan pneumatik per skrepa

07 Sht 14:31 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shes nga ato qe dalin gomat jasht

5 000 LEK

04 Sht 20:29 Pjesë rezerve , Fier

opel astra 2001

02 Sht 18:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

Audi

24 Gush 18:39 Të tjera , Fier

mercedez

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione