Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 05:14 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe Alumini per Mercedes Benz - 0692173353

120 LEK

04 Dhj 22:59 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN

Shitësit të Besuar
04 Dhj 22:58 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN

1 EUR

Shitësit të Besuar
04 Dhj 22:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN

Shitësit të Besuar
04 Dhj 22:53 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN

Shitësit të Besuar
04 Dhj 15:35 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shiten disqe Mercedes benz

250 EUR

04 Dhj 13:11 Pjesë rezerve , Fier

Turbo bmw seria 1

200 EUR

04 Dhj 09:48 Të tjera , Fier

Disqe Mercedes benz Gle 350d

123 EUR

02 Dhj 07:17 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shitet timon per Mercedes-204

50 EUR Çmimi me zbritje

02 Dhj 07:16 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shiten kupa Mercedes benz

1 EUR

02 Dhj 07:13 Pjesë rezerve , Fier

Shiten ganxha Mercedes benz

1 EUR

02 Dhj 07:13 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shiten goma 16 /55/205

1 EUR Çmimi me zbritje

02 Dhj 07:12 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shitet zgare makine

50 EUR Çmimi me zbritje

01 Dhj 23:24 Të tjera , Fier

Shes pjes

111 LEK

01 Dhj 22:44 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ EVO W 211 R17

400 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 21:38 Të tjera , Fier

Pulexho me freksion

100 EUR

01 Dhj 18:24 Të tjera , Fier

Flake kaldaje per fabrik vaji

800 EUR

01 Dhj 18:15 Të tjera , Fier

Turbin iveco

01 Dhj 18:14 Pjesë rezerve , Fier

Motorr land rover tdi

700 LEK

01 Dhj 18:11 Të tjera , Fier

Pjes kembimi per kamiona

01 Dhj 06:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

GOMA +DISQE PER X5 / X3

01 Dhj 06:02 Të tjera , Fier

Baule Thule

30 Nën 19:33 Goma dhe Bandazhe , Fier

Goma Disje 17

400 LEK

30 Nën 12:47 Të tjera , Fier

Shitet pasqyre W204 dhe W212

120 EUR

30 Nën 12:28 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

U SHITEN FLM

Shitësit të Besuar
30 Nën 08:38 Goma dhe Bandazhe , Fier

AUDI RS6

29 Nën 23:29 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW M X5 X6 R20

29 Nën 23:29 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG W213 R18

750 EUR

29 Nën 23:28 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE RENX ROVER SPORT R20

29 Nën 23:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R19

750 EUR

29 Nën 22:31 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE FORDI FOKUSE R16

300 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 21:08 Pjesë rezerve , Fier

Fenera golfi 6

150 LEK Çmimi me zbritje

29 Nën 18:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS A5 A7 A8 R20

29 Nën 18:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FORDI KA R16

250 EUR

29 Nën 18:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 A6 R18

400 EUR

29 Nën 17:24 Pjesë rezerve , Fier

Zgara HERMES

29 Nën 17:25 Të tjera , Fier

Baule Thule

29 Nën 09:44 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL TYOTA KOROLA R16

250 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 09:44 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 19

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione