Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:23 Pajisje zëri dhe video për makina , Fier

Androod universal

100 LEK

15 Mar 14:35 Pjesë rezerve , Fier

Fenera Ford

1 EUR

08 Mar 16:55 Pjesë rezerve , Fier

Ford Fiesta 14 benzin 2008

10 EUR

02 Nën 22:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN FORDI FOCUS

650 EUR

27 Tet 10:32 Goma dhe Bandazhe , Fier

Shiten disqe+goma ford focus

1 EUR

22 Sht 22:31 Styling dhe Pajisje Sportive , Fier

AMG Logo w203

2 000 LEK

14 Gush 21:29 Të tjera , Fier

Ford fiesta

100 LEK

10 Gush 12:43 Të tjera , Fier

DISPONOJ 1 KAMIO AUTOMATIKE

15 000 LEK

11 Korr 14:11 Pjesë rezerve , Fier

Okazion/Pjes per makina

600 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 20:50 Pjesë rezerve , Fier

Shitet motorr ford focus 1.6 nafte

25 EUR

27 Maj 17:22 Goma dhe Bandazhe , Fier

Disqe + goma r16

255 EUR

10 Pri 10:07 Goma dhe Bandazhe , Fier

disqe dhe goma 17

1 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 11:39 Goma dhe Bandazhe , Fier

disqe dhe goma 17

400 EUR

14 Shk 19:51 Të tjera , Fier

Testat ford fokus 1.6 naft 2007

200 EUR

08 Dhj 09:54 Të tjera , Fier

Marmite C180 kompressor

50 EUR

17 Nën 17:13 Pjesë rezerve , Fier

Shitet

3 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 16:28 Pjesë rezerve , Fier

Shiten pjeset

1 111 LEK

20 Sht 16:03 Pjesë rezerve , Fier

Amortizator ford fucus

21 Korr 21:02 Të tjera , Fier

Turbo Ford fiesta 1.4 naft 2006

115 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 19:42 Pjesë rezerve , Fier

Xhama passat Usa

50 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione