Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 10:09 Pjesë rezerve , Dibër

Disqe 20 AMG

22 Mar 19:45 Pjesë rezerve , Dibër

makin

1 200 LEK

08 Shk 16:32 Pjesë rezerve , Dibër

Pajero Pinin

50 EUR

03 Jan 15:06 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Shiten goma okazion

10 000 EUR

21 Dhj 13:09 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Shiten ndrrohen

450 EUR

03 Dhj 20:32 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Disqe porsche 20 inch

1 000 EUR

27 Nën 20:39 Të tjera , Dibër

Motor fshiresesh bmw e60

100 EUR

01 Nën 23:13 Të tjera , Dibër

Timon Mercedes benz w212

250 EUR

22 Sht 19:50 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Disqe per mitsubishi

300 EUR

19 Sht 21:20 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Shiten

200 LEK

13 Sht 10:05 Goma dhe Bandazhe , Dibër

DISQE ALUMINI ML

200 EUR

09 Sht 12:55 Të tjera , Dibër

Aksesor per makina

600 LEK

25 Gush 18:14 Të tjera , Dibër

Disqe

250 LEK

05 Gush 16:19 Pjesë rezerve , Dibër

nisan patrol

350 LEK

18 Korr 18:13 Pjesë rezerve , Dibër

Piston

250 EUR

18 Korr 16:16 Të tjera , Dibër

Pajisje gomisterie

3 300 EUR

05 Korr 09:33 Të tjera , Dibër

Pjes kembimi per motor 1.7 Nafte

1 000 LEK

03 Korr 00:51 Pjesë rezerve , Dibër

Caddy -07

1 EUR

17 Qer 18:47 Goma dhe Bandazhe , Dibër

17 qershor 2022

150 LEK

15 Qer 09:20 Goma dhe Bandazhe , Dibër

Disqe 16 per audi vw

120 LEK

29 Maj 11:13 Pjesë rezerve , Dibër

Sinjale VW Caddy/Polo 2000

2 600 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione