Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

30 Sht 19:34
Linku:
Makina , Korçë

Shitet Hyundai i30 Automat

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 18:23
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Toyota ne gjendje shume te mire

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 21:14
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Touareg ����

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:38 Makina , Tiranë

B class

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:28 Makina , Tiranë

B class 2008

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:26 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 01:25 Makina , Durrës

Tiguan

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman All 4 2.0 Diesel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 01:21 Makina , Shkodër

Meriva Gaz-benzine

260 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:20 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:20 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:19 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Shkodër

Honda 400 cc

2 300 EUR

Sot 01:18 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Macan 2.0 Turbo

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:17 Makina , Vlorë

Golf 6 plus automat 2.0 dizel 2013

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:09 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:08 Makina , Fier

C300 AMG line full panoram me dogan paguar super gjendje

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:08 Makina , Fier

A8 2014 3.0 DIESEL Full Matrix ftoheje ngroheje masazh +NDRR

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:07 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT QUATTRO OKAZION

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:06 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Makina , Elbasan

GLK 350-CDI 4 MATIC 2011 SUPER GJENDJE

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:03 Makina , Tiranë

��������porche cayenne 4.5 individual 100% gaz 10500€

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 Makina , Tiranë

Touran Automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 Makina , Fier

Volkswagen Golf VI 1.4 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 01:01 Makina , Tiranë

mercedes

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Makina , Tiranë

Sllon kupe cl

25 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 00:58
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

19 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 00:58 Makina , Tiranë

X5 m50i

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 00:58 Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online
Sot 00:57 Makina , Tiranë

range rover vogue 5.0 supercharge

42 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:57 Makina , Tiranë

range rover vogue 5.0 supercharger

52 000 EUR

Sot 00:57 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENNE OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:55 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:53 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 cdi amg line 2012 10800€

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S LINE

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:51 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3X S-LINE 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:50 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Makina , Gjirokastër

Vw golf 6

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:43 Makina , Berat

Shitet

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne S4.8

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

E-class 2020 200d

33 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:39 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

HONDA SILVER WING 600CC

2 500 EUR

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al


Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.


Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.


Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.


Shitje e automjeteve në mënyrë moderne


Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.


Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione