Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin gaz - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina benzin gaz,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina benzin gaz Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Sot 16:39 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2018 SE ECOFLEX 2.0 ( 0689000399 )

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C280 Benzin Gaz Avangarde

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

AUDI A6 Benzin Gaz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:54 Makina , Tiranë

Bmw 316 benzin gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Cady 2.0 Benzin 2007 0684733356

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:48 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:19 Makina , Tiranë

Peugeot benzin+gaz shume ekonomik

110 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350 4MATIC BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

Vw jetta hybrid

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

Super C- 200-Kompressor Gaz Automat-ELEGANCA DE����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Benzine-Gaz

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Makina , Tiranë

Ford mondeo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:03 Makina , Tiranë

Bmw x5 Benzin Gaz

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:01 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

AUDI RSQ3 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN HYBRID 2020 FULL OPSION

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXLUSIVE 2014 SUPER FULL

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Okazion touran 2008 2.0 benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:49 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2009 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

CITROEN C1 1.0 BENZIN 2010 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 4S 4.8 Benzin V8

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

SHITET SUBARU 4X4 BENZIN - GAZ

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Bmw X3,automat,gaz-benzin.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 12:27 Makina , Tiranë

Benz C 180 kompresor

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

SHITET W203

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

CADDY 2006 OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

Toyota Rav 4 motorr 2.5 benzin & gaz

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Okazion makina gaz+Benzin gjendje mire me taksa deri dhjetor

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

Okazi makina gaz+Benzin gjendje mire me taksa te sapo prera

1 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:36 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

Golf 7+ 2017

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 SportBack 4 Dyer

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

shitet ose ndrohet i diskutushem

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Super Fat Bike Këste Mujore

25 000 LEK

Sot 11:03 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 benzin/gaz

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300 OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:38 Makina , Tiranë

AUDI A6 SUPERCHARGER OKAZION

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:36 Makina , Tiranë

SHITET NISAN ALMERA BENZIN & GAZ OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 Makina , Tiranë

Okazionn 2600€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Okazion Shitet/Ndrohet Volvo Xc60 T Design B/G

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:40 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL COMBO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina benzin gaz | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione