Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 22:52
Linku:
Makina , Tiranë

�� SUPER - BMW X5M - OKAZION ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 03:16
Linku:
Makina , Tiranë

Bwm x5 3.0 Naft Okazion

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 23:04
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 118d gri në shitje 2.0 nafte

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet BMW 118d

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 01:51
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:59 Makina , Tiranë

BMW 320D F30 FACELIFT 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:55 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 01:51
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 750

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X6 m50i

87 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 2020

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5 m50i

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

70 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m competition

120 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x7

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x5

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x6

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320d Super Gjendje

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

��OKAZION��BMW X6

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� BMW Seria 1 ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Dyqani Makina , Tiranë

�� RANGE ROVER & BMW �� PJESE.KEMBIMI.SHEHU ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

�� BMW & Range Rover �� PJESE.KEMBIMI.SHEHU ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� RANGE ROVER & BMW ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� BMW & Range Rover

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Dyqani Makina , Tiranë

�� PJESE.KEMBIMI.SHEHU �� BMW & RANGE ROVER

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:22 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:31 Makina , Tiranë

BMW Seria 5

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 M PACKET 3.5i

27 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

Bmw x5 35D 2011 330 kuaj

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

��Passat CC 2.0 Naft 2016

10 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:17 Makina , Tiranë

Bmw X5

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet bmw seria 5 2011 550i biturbo xdriver

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

Bmw 530 xi (4x4)

4 900 EUR

Sot 00:09 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE

1 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw bmw Bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione