Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:36 Makina , Shkodër

Ford Fiesta, 1.4 Naft, Viti 2005, Manual

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:51 Makina , Shkodër

Mercedes Benz w124 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:21 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8 FULL !!!!������������ 4.2 TDI

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 11:16 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.4 Naft viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 07:07 Makina për kamping , Shkodër

Makinë Fast Food

8 500 EUR

20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 13:15 Makina , Shkodër

BMW 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 17:34 Makina , Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 22:11 Makina , Shkodër

Mitsubishi colt 1.5 naft 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 09:16 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 18:13 Makina , Shkodër

Shitet Ford Fiesta 1.4nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 13:50 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Pjese per Forda

26 Gush 12:26 Makina , Shkodër

SHITET:ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 16:13 Makina , Shkodër

FORD FIESTA 1.4 Diesel

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 20:52 Makina , Shkodër

Ford fiesta 1.8 nafte

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 19:46 Makina , Shkodër

ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 14:50 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 2008 1.4 ekonomik

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:49 Makina , Shkodër

Ford fiesta 1.8 nafte

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 16:34 Makina , Shkodër

Ford fiesta

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 01:42 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.2 Gaz-Benzine

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 01:42 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.2 Gaz-Benzine

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 01:42 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.2 Gaz-Benzine

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Mar 23:55 Makina , Shkodër

Shitet ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 10:26 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz w211 EVO Sportpacket

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:27 Makina , Shkodër

ford fiesta 1.8

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 21:04 Makina , Shkodër

Ford fiesta 1.4

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 09:32 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E350

14 Nën 12:30 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Tet 13:08 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 17:39 Makina , Shkodër

Ford Fiesta Okazion, mundesi nderrimi

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gush 23:32 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.2 v2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 09:24 Makina , Shkodër

Ford fiesta

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 18:50 Makina , Shkodër

Shitet Ford Fiesta 1.4 naftë

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 21:23 Makina , Shkodër

Okazion Ford Fiesta 1,3 Benzin 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 20:36 Makina , Shkodër

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 09:36 Makina , Shkodër

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 14:39 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.4 diesel 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:25 Makina , Shkodër

SHITET!!!!

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 12:46 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 1.4 diesel 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 13:31 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 97

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 11:46 Makina , Shkodër

Shitet Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 14:46 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Shkodër

STOPA X6 2010 si te rreja !!!

150 EUR Çmimi me zbritje

07 Gush 16:00 Makina , Shkodër

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 10:24 Makina , Shkodër

Ford fiesta

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 23:11 Makina , Shkodër

Shitet ford fiesa

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 22:11 Makina , Shkodër

Ford Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:10 Makina , Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:20 Makina , Shkodër

SHITET

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 16:28 Makina , Shkodër

shes ford fiesta

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione