Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj touran Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Sht 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

VW TOURAN Manual 2.0 sapo Diganuar pa targa

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:54
Linku:
Makina , Tiranë

Toruan 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Touran Automatic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2.0 Nafte, Cel: 0692126959

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 14:22 Makina , Tiranë

♦️♦️♦️Turan Fantastik Automat♦️♦️♦️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:07 Makina , Tiranë

TOURAN AUTOMAT VITI 2005 2.0 NAFT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

TOURAN MANUAL VITI 2008 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Leon, Automat, 2011, Nafte, Cel: 0692126959

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris Tek Dere , Automat, Cel : 0692126959

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:46 Dyqani Makina , Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2.0 Nafte, Cel: 0692126959

7 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:44 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2 , Automat , Nafte , Cel: 0692126959

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 cdi Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Makina , Fier

FIAT CROMA1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:38 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

BMW 740 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:35 Makina , Tiranë

bmw

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:35 Makina , Fier

RENAULT MASTER 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:34 Makina , Tiranë

C clas

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:34 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2017 SUPER GJENDJE

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

78 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

AUDI A8 50TDI 2018 FULL OPSION

59 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:26 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Lancia Musa 1.2 Gaz Benzine Automat 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Makina , Fier

CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Makina , Tiranë

GLC 220 NAFT 2020 FULL OPSION

37 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:07 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:06 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:59 Makina , Librazhd

SHITET TOURAN 1.6 GAZ-BENZIN 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:32 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 Makina , Tiranë

Vw Touran, automat, 4650 euro,tel: 0694030404

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2.0TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Bussines edition!!

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Honda Odyssey ex-l 34356 milje

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:28 Makina , Fier

Wv touran automat 2.0d 5+2 okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 nderrohet

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:28 Makina , Tiranë

Touran Automat 4100

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Fier

HONDA ODISEY 3.5 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Fier

GMC ACADIA 3.6 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • touran në kategorinë Automjete
  • Touran në kategorinë Makina | Daewoo
  • Touran në kategorinë Makina | Ford | Mondeo
  • touran në kategorinë Makina
  • touran në kategorinë Makina | Peugeot | 307
  • touran në kategorinë Pjesë këmbimi
  • touran në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Touran në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Touran në kategorinë Makina | Toyota | Avensis
  • touran në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione