Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skaf - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skaf,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj skaf Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:04 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:03 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Dje 11:25 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Tiranë

Skaf 2008

Dje 03:04 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Tiranë

Skaf open

12 000 EUR

24 Sht 21:36 Anije dhe skuterë uji Të tjera , Vlorë

Motor per skaf ose gomone

6 000 EUR

24 Sht 19:30 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 21:21 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Sarandë

Skaf man

9 400 EUR

22 Sht 12:42 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Sarandë

Shitet Skaf

5 999 EUR

21 Sht 15:19 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Vlorë

Mootor per skaf ose gomone

6 000 EUR

21 Sht 12:37 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Sarandë

Shitet Skaf

6 200 EUR

19 Sht 21:23 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Vlorë

Shitet Skaf Open

9 000 EUR

18 Sht 10:12 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Durrës

JetSki Motorr Uji + SKAF 2019

32 500 EUR

16 Sht 11:12 Anije dhe skuterë uji Të tjera , Pogradec

SKAF UJI

12 Sht 03:08 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Sarandë

SHITET SKAFI

25 000 EUR

06 Sht 10:36 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Sarandë

Shitet skaf

6 500 EUR

01 Sht 14:20 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Tiranë

Skaf ne shitje

16 000 EUR

01 Sht 12:29 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Tiranë

Skaf ne shitje

16 000 EUR

31 Gush 11:16 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Vlorë

Skaf

6 000 EUR

29 Gush 00:04 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Sarandë

Skaf

14 000 EUR

26 Gush 16:00 Makina , Elbasan

Shiten te treja okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 15:16 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Vlorë

Skaf okazion

24 Gush 13:22 Anije dhe skuterë uji Të tjera , Durrës

Skaf okazion

23 Gush 17:30 Anije dhe skuterë uji Të tjera , Vlorë

Skaf okazion per 7 dit

7 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skaf | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Skaf në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Skaf në kategorinë All Category
  • skaf në kategorinë Automjete
  • Skaf në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • skaf në kategorinë Elektronika
  • skaf në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Iveco
  • Skaf në kategorinë Të tjera
  • Skaf në kategorinë Të tjera
  • Skaf në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • Skaf në kategorinë Sportiv

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione