Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes ne Shitje | Njoftimet per Automjete ne shitje


Gjej mercedes në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko mercedes ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. mercedes ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej mercedes ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.25 Sht 11:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E-Class

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 07:37
Linku:
Makina , Tiranë

�� AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO �� ✈️

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:46
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw (Shitet/Nderrohet)

99 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 11:46
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 09:04
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:09 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:07 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:56 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina , Durrës

C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:26 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 01:09 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:04 Makina , Elbasan

GLK 350-CDI 4 MATIC 2011 SUPER GJENDJE

10 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Makina , Tiranë

mercedes

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 cdi amg line 2012 10800€

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Makina , Berat

Shitet

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 00:13 Makina , Shkodër

Mercedes benz E 250 - 4 Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 00:09 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220cdi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 23:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220cdi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 23:49 Makina , Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte ‼️

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

GLE 350 VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz Ml350 bluetec 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250 Bluetec !!!

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 Makina , Devoll

Mercedes Benz W124 250d 1988

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:25 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

BMW 740 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

⚜️SHITET Mercedes Benz E220 CDi 2011⚜️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ B180 CDI 2010 Automat ⚜️

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ C180 Benzin-Gaz ❗️

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:15 Makina , Durrës

Shitet Mercedes - Benz C 220 CDI

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Ml Full Edition

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

E Class

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

C class

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

C class ������������

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Ml Full Edition

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Ml Full Design

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për mercedes ne shitje? Shiko njoftimet për mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej mercedes ne Shitje


Eksploro njoftimet për mercedes ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko mercedes ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë mercedes ne shitje të tjerë Kërko Mercedes benz S Class ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për mercedes


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime mercedes ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione