Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makine - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makine,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makine Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 11:21
Linku:
Makina , Shkodër

OKAZION Alfa Romeo 159 JTD 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:09
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Touran Automatic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 22:54
Linku:
Makina , Tiranë

GLK 250 Mercedes

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:24 Makina , Vlorë

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 Full Extra

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:01 Makina , Lezhë

shiko foton

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:37 Makina , Tiranë

VW Tiguan R-Line Fabrike.! Gjendje e shkelqyer.!

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:51 Makina , Shkodër

Honda Civic Tourer

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:46 Makina , Tiranë

Fiat 500 2010 Manual 1.2 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18 Makina , Tiranë

Evo 211 320 Cdi Bussines Edition Full Opsion

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:14 Makina , Tiranë

Shitei Audi Q3, Benzin/Gaz, viti 2015

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

Okazion Shitet /Ndrohet Bmw serie 5 Xdrive !!!

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Makina , Durrës

Audi Q2 S line okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Smart automat okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 Makina , Fier

���� Mercedes E350 CDI 2010 Super Gjendje

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

OKAZION MAZDA - shitet makine Zvicre

6 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

Shitet - TOYOTA PREVIA, ardhur nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:16 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:06 Makina , Tiranë

BENZINË + GAZ 6+1 VËNDE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

��Okazion C class 220 Avantgarde ��

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Citroen C1 ❌Benzin-Gaz ❌

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Okazion Porsche Panamera 3.6 Benzine

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:36 Makina , Tiranë

❌❌Okazion CLS 350 4Matic ❌❌❌

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Benz c300 Amg gaz-benzine

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 Makina , Berat

Volkswagen Tiguan full option sapo ardhur.

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Audi Q7 S-Line , Full !!!

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 Makina , Pogradec

Ose nderrohet/ Audi Q7 3.0TFSI 2017 Panorama Super Gjendje

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5d biturbo nafte Pa taks luxi

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Gjirokastër

Kia Sportage 2008 automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Toyota auris super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:05 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Durrës

�� E shtun 5000€ ��Cclas 200 EVO 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:00 Makina , Tiranë

MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:56 Makina , Tiranë

Evo 320 gjendje perfekte. Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 100HP Abarth

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Vlorë

����BMW GT 535D ����

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2 makina (Super Okazion)

3 800 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2012 Ulet cmimi per pak dite

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:44 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE RINAS TIRANE,0674545000 MAKINE

30 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Korçë

Mercedes Benz C Amg Fabrike

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

SQ5 AUDI

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Makina , Tiranë

Smart 1000c automatik jo robotik.

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makine | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Makine në kategorinë Makina
  • makine në kategorinë Automjete
  • Makineri druri në kategorinë Vila
  • Makine në kategorinë All Category
  • makine në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • Makineri bujqesore në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Makineri druri në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • makine në kategorinë Makina | Smart
  • Makineri në kategorinë Për mekanikë dhe lavazh
  • makine në kategorinë Makina | Jaguar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione