Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 15:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 18:26
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz S420 Lungo Full Option (400HP)

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Caddy Maxi 2.0TDI

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:56
Linku:
Makina , Vlorë

Volkswagen Touareg

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 03:38 Dyqani Makina , Durrës

S class 350 benzin gaz FULL OPSION

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:38 Dyqani Makina , Durrës

Wolkswagen Bora

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C204

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz Bclas

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:29 Makina , Durrës

Wolsvagen Tiguan 2.0 DSG 4 motion

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:29 Makina , Durrës

Super Okazion

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:28
Linku:
Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:27 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC -09

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:27 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC -09

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4, QUATTRO 4X4,VITI 2006,AUTOMATIKE,MOTORR 2.0 BENZINE

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU LEGACY, VITI 12/2010, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q3, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

18 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SWIFT, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 420D GRAN COUPE M-SPORT, VITI 2017,AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

CHEVROLET CRUZE, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2014, AUTOMATIKE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC40 T5 R-DESIGN, 2018, AUTOMATIKE, AWD, 2.0 BENZINE

31 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT 207, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT IDEA, VITI 2008, MANALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT FREEMONT, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE, 4X4

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

GREAT WALL STEED, VITI 12/2009, MANUALE,4X4, 2.4 BENZINE+GAZ

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2, VITI 2009, AUTOMATIKE, 2.2 NAFTE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 160 NAFTE, VITI 10/2010, AUTOMATIKE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KANGOO, VITI 12/2007, MANUALE, 4X4, 1.6 BENZINE+GAZ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA,VITI 2006,MANUALE, 4X4, MOTORR 1.9 NAFTE

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL CORSA, VITI 11/2009, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA, VITI 12/2008, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 10/2008, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT KOLEOS, VITI 2008, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU LEGACY, VITI 2011, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S-MAX, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, VITI 2007, MANUALE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:22 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA, VITI 10/2010, MANUALE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione