Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamioncina - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamioncina ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kamioncina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 21:25 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
12 Sht 02:58 Makina , Tiranë

OKAZION ‼️‼️‼️ Shitet Kamioncina Ford Tranzit

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Korr 10:38 Pjesë këmbimi Të tjera , Korçë

Pjese kembimi per autobus

29 Korr 19:20 Pjesë këmbimi Të tjera , Korçë

Pjese kembimi per autobus

26 Korr 11:40 Makina , Durrës

Shitet Kamionçina (vetem shitet)

1 460 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:38 Makina , Pogradec

SPRINTER 311 220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 12:28 Makina , Tiranë

Shitet okazion

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 09:58 Makina , Tiranë

SHITET

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 16:11 Makina , Tiranë

Okazion ������‼️‼️

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Maj 07:31 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Durrës

Kamio E pjes Sprinteri

1 EUR

19 Pri 12:30 Makina , Tiranë

Shitet sprinter

7 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:54 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 313

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 12:54 Makina , Kurbin

Kamioncina deri ne 3.5 ton

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 00:55 Makina , Vlorë

��SHITET MAKINA��

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 09:17 Makina , Durrës

Kamioncine Pune

3 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 18:19 Makina , Elbasan

Shitet kamioncina

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:24 Makina , Elbasan

Mercedes benz 608 vetshkarkus

2 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 11:16 Makina , Berat

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamioncina | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione