Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 22:27
Linku:
Makina , Tiranë

C220 cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 22:47
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:43
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:46
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:26 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:24 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:22 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:47 Makina , Gjirokastër

Vw golf 6

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 00:09 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:07 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Fier

Disqe golfi

170 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:06 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 4 TD❗ MANUAL

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

VW GOLF GTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:49 Makina , Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte ‼️

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R17

550 LEK

Dje 23:33 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE GOLFI 7 R18

500 EUR

Dje 23:32 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS4 NUMER 18

850 EUR

Dje 23:32 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R18

650 EUR

Dje 23:28 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R18

650 LEK

Dje 23:27 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

450 EUR

Dje 23:27 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 NUMER 17

550 LEK

Dje 23:24 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN ORGJINALE AUDI A6 R18

750 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:23 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI RS7 R19

850 EUR

Dje 23:23 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A3 A4 R17

400 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:22 Makina , Tiranë

BMW 740 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R17

450 LEK

Dje 23:20 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 190 124 202 R15

200 LEK

Dje 23:20 Makina , Tiranë

Golf 4 1.9 TD-i e kuqe

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:19 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE VW POLO R16

350 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:19 Makina , Tiranë

Golf 4

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:17 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:10 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 1.9 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 23:10 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:09 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:07 Dyqani Makina , Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • golf 4 në kategorinë Automjete
  • Golf 4 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Golf 4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T6
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Piaggio
  • golf 4 në kategorinë Makina | Opel | Insignia
  • Golf 4 në kategorinë Makina | Hyundai | i10
  • golf 4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Lupo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione