Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw x5 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmw x5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:58
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5, 3.0 nafte, 2008

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 14:55
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 M50D M-Packet 2014

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:35
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:06 Makina , Pogradec

Shitet Bmw x5 2009 3.0si

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Makina , Vlorë

����2015 Volvo S60����

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:00 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:55 Makina , Elbasan

Golf 7 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Makina , Elbasan

Audi Q3 2.0 TDI ����

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 17:53 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10 M-Packet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:50 Makina , Tiranë

BMW X5 M-Packet OKAZION

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:50 Makina , Fier

SHITET BMW X5 M-Packet

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:49 Makina , Tiranë

TOYOTA 2009 BENZIN GAZ 1.3 MARKA STAGG SUPER EKONOMIKE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:45 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:45 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:45 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Bmw 520d 2.0 Nafte M Performance -11

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 17:44 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:43 Makina , Tiranë

Bmw x5 xdrive benzine gaz full opsion sh ekonomike

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:35 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:35
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:34 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:33 Makina , Durrës

Mercedes E250 cdi okazion

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:33 Makina , Vlorë

Shitet BMW X5 3.5 DIESE. 28000 €

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:31 Makina , Vlorë

SITET MAKINA BMW X5 VITI 2015 28000 €

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ���� FULL EXTRA OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Tiguan gaz 2010 automatik

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw (shitet/nderrohet)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:18
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:17 Makina , Durrës

E 220 (EVO) AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Makina , Durrës

CLS 2.2 NAFT AUTOMATIKE AMG LINE VITI:2018

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Makina , Durrës

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:13 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 171.000 KM����

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:13 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 V6����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw x5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione