Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin gaz - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin gaz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin gaz Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 11:56
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet vilvo xc60 2015 2.5 benzin behet 100% gaz

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:16
Linku:
Makina , Durrës

E550 ‼️Okazion‼️12,000€

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 04:55 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:55 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:55 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:55 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:54 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:41 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Dyqani Makina , Durrës

Ford fiesta benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Dyqani Makina , Durrës

Chervolet matiz benzin gaz 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Dyqani Makina , Durrës

Polo 1.4 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Dyqani Makina , Durrës

Golf 5 benzin gaz 2006

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:39 Dyqani Makina , Durrës

S class 350 benzin gaz FULL OPSION

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:35 Dyqani Makina , Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:29 Makina , Durrës

Super Okazion

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:27 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - VW Passat 2.5 Benzin-Gaz,2012

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:25 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes E350 Benzin+Gaz,2011

12 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:13 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta 1.2 16V 5p. benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:11 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Corsa 1.2 benzin/gaz viti 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:36 Makina , Tiranë

Passat Cc Benzin -Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:28 Makina , Lushnjë

‼️OKAZION‼️✔️Audi A7 Look S7 3.0 Supercharged✔️

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:08 Makina , Tiranë

Fiat Bravo

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:06 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:02 Makina , Fier

✅��Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 201

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:13 Makina , Elbasan

okazion✈️✈️mitsubishi colt 1.3 benzin gaz

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:01 Makina , Elbasan

C300 benzin gaz 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:58 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Makina , Durrës

shitet c230 v6 amg

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Tiranë

Vw Caddy Life Benzin Gaz Stag

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Fier

Bmw Seria5 F10

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:35
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet vilvo xc60 2015 2.5 benzin behet 100% gaz

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:35 Makina , Tiranë

Bmw X5 2014 Benzin Gaz ( Mundesi Ndrimi)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:25 Makina , Durrës

C Klas����1.8 Kompresor Avantgarde,Automat����

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Makina , Durrës

Mercedes - Benz ML 550

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:53 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116i Benzin

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:50 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ C180 Benzin-Gaz ❗️

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:38 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Makina , Durrës

Volvo xc90 benzin-gaz automat 2004 ndrohet +- diferencen

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:24 Makina , Durrës

✅SHITET VW TIGUAN 2.0 BENZINE-GAZ VITI 2009 AUTOMAT DSG

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Makina , Fier

2.0T BENZIN-GAZ PRINS SAPO MONTUAR

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:17 Makina , Fier

2.0T BENZIN-GAZ PRINS SAPO MONTUAR

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

mercedez cls����280 benzin gaz super gjendje!!����

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:15 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz

7 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Vlorë

Shitet e200 kompressor 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina , Kavajë

Pezho

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:13 Makina , Fier

SHITET OSE NDERROHET 2.0 IMPJANT PRINS

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:08 Makina , Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

FIAT 500X 2.4 BENZIN 2018 FULL OPSION

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:59 Makina , Durrës

Shitet A Class benzine-gaz. 0696861491

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin gaz | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 150 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Fiat
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • benzin gaz në kategorinë Makina | BMW | 530 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione