Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automjet - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automjet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automjet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:26 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:05 Makina , Shkodër

OKAZION

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Makina , Fier

Mercedes C-300 250 kuaj 2016 tel.0694748896

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:46 Makina , Shkodër

okazion

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Berat

Fiat Panda 1.2 2005 super gjendje!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 Makina , Berat

Volkswagen Touran Automatik

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Golf 5 në gjendje të shkelqyer

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Octavia Combi 4x4

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 Makina , Tiranë

Okazion Citroen Berlingo nga 18000 euro per vetem 1450 euro

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 11:54 Makina , Shkodër

okazion

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 11:53 Makina , Shkodër

okazion 1.9 tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 11:39 Makina , Shkodër

Okazion

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 08:20 Makina , Berat

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:47 Makina , Shkodër

Okazion������������

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 10:41 Makina , Shkodër

okazion������

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 10:32 Makina , Shkodër

Automatic Okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 12:57 Makina , Shkodër

cadyy1.9tdi

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 12:52 Makina , Shkodër

Automatik 1.9tdi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 17:45 Makina , Korçë

Autobuz Mercedes Benz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 12:45 Makina , Shkodër

okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:54 Makina , Tiranë

Shitet Benz ML 320

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:56 Makina , Durrës

OKAZION Shitet Vetem Per Pak Dit 2.2 €

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 14:39 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E220 AUTOMATIK 2008 MOTOR EVO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 18:12 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ ML 350

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 20:40 Makina , Tiranë

Okazioon Opel-Astra 2009 1800€

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 16:19 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz cla premium AMG LINE fabrike

38 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 11:41 Makina , Lushnjë

Range Rover Sport

13 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 15:18 Makina , Tiranë

Jepet Automjet me Qera 30 Euro Dita

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 20:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-Class | Luks dhe Fuqi në një Makinë!

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:26 Makina , Tiranë

VW TIGUAN | Udhëto më shumë. Udhëto më sigurt. Ji më i mirë.

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Sht 20:46 Makina , Korçë

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Sht 14:08 Makina , Berat

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Sht 22:16 Makina , Korçë

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Sht 15:55 Makina , Lushnjë

Opel Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 01:01 Makina , Tiranë

Opel Adam 2013 *Veture ekonomike*

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Sht 00:58 Makina , Tiranë

Opel Adam 2013 Tepër ekonomike

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Sht 00:53 Makina , Tiranë

Opel Adam 2013

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Gush 16:16 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

28 Gush 16:15 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automjet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione