Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:04
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes B180 nafte automat 10 ������������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09
Linku:
Makina , Durrës

Vw Golf 2.0 Nafte automat nga ZVICRA ����������

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:20
Linku:
Makina , Durrës

Audi a3 2.0 Nafte Automat

8 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 19:56 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:48 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:47 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Berat

Audi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Shitet Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:45 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:45 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:44 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:43 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

MERCEDES C250 2012 �������� 10.300€

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Fier

Shitet E 250 bluetec 4 matic 2016

18 400 EUR

Sot 19:25 Makina , Fier

Shitet Audi A3 35 tdi 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte 2009 Panorama

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:23 Makina , Vlorë

����2015 Volvo S60����

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 19:23 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Automat ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:23 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:21 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 19:14 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full Option

37 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:09 Makina , Fier

Audi A3 Automat

11 111 111 EUR

Sot 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes C220 cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

2012 Audi A6 3.0TDI Quattro Automat

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:06 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:05 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes B180 nafte automat 10 ������������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B180 CDI Automat

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Makina , Tiranë

✅ AUDI A3 1.6 Nafte 2015 Automat ✅

13 200 EUR

Sot 18:57 Makina , Tiranë

Audi a3 vit 2011 1.6 naft kamje automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:55 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

audi a3

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Makina , Tiranë

❌❌❌SHITET❌❌❌

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:35 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:31 Makina , Fier

W204 C200cdi (2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Audi a3 kamio automat 2.0 nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:23 Makina , Tiranë

audi a3 kamio automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Audi A3 në kategorinë Makina | BMW | 730 | Seri 7
  • audi a3 në kategorinë Automjete
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • Audi A3 në kategorinë All Category
  • Audi a3 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • audi a3 në kategorinë Makina | Ferrari
  • audi a3 në kategorinë Makina | Rolls Royce
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Jeep | Cherokee

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione