Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VOLVO - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VOLVO,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj VOLVO Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:21 Makina , Fier

Volvo S60 2013 D4 2.0 naft

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:18 Makina , Tiranë

shitet 1.6 nafte manuale

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:16 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE, Full Options, 2018

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:15 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:15 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:14 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E 220 Cdi Avantgarde Automat 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:07 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Dyqani Makina , Durrës

Volvo s40

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:54 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Biciklete elektrike Scott

1 500 EUR

Sot 07:53 Makina , Tiranë

Volvo XC70

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Makina , Tiranë

Jeep Patriot

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:52 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 2016

3 800 EUR

Sot 07:51 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Piaggio MP3 500cc (okazion)

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLK

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:50 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:49 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tiranë

Triumph Trident 2022

7 900 EUR

Sot 07:49 Makina , Tiranë

Glk 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Makina , Fier

W204 C200cdi (2.2CDI) avantgard manual

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:43 Makina , Fier

Shitet Cla 200d

25 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 07:43 Makina , Fier

Shitet E 250 bluetec 4 matic 2016

18 700 EUR

Online
Sot 07:43 Makina , Fier

Shitet Audi A3 35 tdi 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 07:41 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

Volvo V60

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

Different Cars for Rent with Best Prices starting 19 euro

19 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 Benzine Gaz automatike pa takse luksi!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VOLVO | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • volvo në kategorinë Makina
  • Volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • volvo në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Volvo në kategorinë Makina | Infiniti
  • Volvo në kategorinë All Category
  • Volvo në kategorinë Makina | Volvo | 262
  • Volvo në kategorinë Automjete
  • Volvo XC90 në kategorinë Makina | Toyota | Corolla Verso
  • Volvo në kategorinë Makina | Volvo | Amazon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione