Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ulqin - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ulqin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ulqin Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Sht 21:13 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Anije Turistike

25 000 EUR

09 Korr 17:01 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark biznesi 50 personash

30 000 EUR

08 Dhj 00:18 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark BIZNESI 80 Persona

40 000 EUR

23 Sht 17:18 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per 30 persona

7 000 EUR

09 Sht 09:54 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per turizem

30 000 EUR

25 Qer 18:52 Makina , Shkodër

TOYOTA COROLLA 1.8

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 01:18 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark Turistike

30 000 EUR

04 Maj 12:33 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark BIZNESI

30 000 EUR

14 Pri 20:25 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

VARK TURISTIKE

30 000 EUR

18 Mar 08:47 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Motor per vark

3 000 EUR

18 Mar 00:21 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per turista

8 900 EUR

16 Nën 20:24 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark qefit

10 500 EUR

11 Nën 21:01 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per Turizem

9 000 EUR

10 Sht 12:23 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark Biznesi

8 300 EUR

24 Korr 01:56 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Nendetese per BIZNES

40 000 EUR

15 Korr 11:07 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark Biznesi

30 000 EUR

14 Pri 22:55 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per Turizem

8 000 EUR

17 Shk 22:08 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Per Biznes dhe peshkim

4 000 EUR

05 Shk 07:23 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark turizmit dhe peshkimit

4 000 EUR

06 Dhj 17:26 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per Turizem

51 000 EUR

10 Nën 23:31 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark Biznesi

9 000 EUR

26 Tet 15:17 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark biznesi dhe qefit

9 000 EUR

28 Sht 00:23 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

CIGARETTE RACING

30 000 EUR

29 Gush 01:08 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per turista

13 500 EUR

15 Korr 22:27 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark Biznesi

14 000 EUR

02 Qer 22:30 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark turistike

14 200 EUR

13 Maj 00:48 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per Turizem

14 300 EUR

29 Pri 08:48 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per biznes

14 200 EUR

15 Pri 23:47 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Vark per Biznes

14 500 EUR

15 Mar 12:13 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Semi submarine per BIZNES

48 000 EUR

26 Shk 18:50 Anije dhe skuterë uji Pjesë dhe pajisje , Shkodër

Motorr varke me naft

2 400 EUR

29 Dhj 19:16 Makina , Tiranë

2003 Toyota Corolla

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Tet 12:11 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Anije Saga 20

6 900 EUR

14 Gush 15:48 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Shes nje Zodiac Bombard Explorer

12 000 EUR

12 Shk 14:37 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Gush 12:36 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Anije me motor

8 600 EUR

13 Gush 06:16 Makina , Tiranë

BMW X5 35xd (3.0 Dizel, 4x4) Performance Package

22 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 23:46 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

ANIJE BIZNESI

15 500 EUR

29 Mar 00:57 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

Anije per peshkim dhe turizem

13 000 EUR

11 Sht 21:59 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

ANIJE BIZNESI

15 500 EUR

03 Maj 23:32 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

VARK BIZNESI

22 500 EUR

23 Mar 20:46 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shkodër

GOBY SPORT

3 500 EUR

11 Mar 08:21 Anije dhe skuterë uji Të tjera , Shkodër

Motor per vark

2 150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ulqin | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione