Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:20
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:18
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 03:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Volkswagen Pasat Highilene viti 2006 2.0 tdi

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:10 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Volkswagen Pasat 1.9 TDI sw Higline

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:07 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Volkswagen Pasat Highline 2.0 tdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT VW Passat 1.9 tdi Automatike

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:56 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Volkswagen Pasat Highline viti 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:51 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Wolkswagen Pasat 1.9 TDI SW Highline

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:02 Makina , Elbasan

Passat cc full option 2009

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:57 Makina , Tiranë

Shitet Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Makina , Elbasan

Okazion BMW X5 Viti 2019 FULL M.Ndrimi

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:47 Makina , Elbasan

Audi A3 3x S line Quattro

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:58 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Makina , Durrës

shitet c230 v6 amg

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 Makina , Durrës

E 220 (EVO) AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

7 700 EUR

Sot 00:29 Makina , Tiranë

VW PASSAT LUNGO - 2.5 BENZINE/GAZ BRC 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

VW PASSAT LUNGO - 2.5 BENZINE/GAZ BRC 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class (W204)

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Durrës

Pasat 2.0 nafte full option

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:44 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 2014 OKAZION

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

pasat 1.9 dti

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:26
Linku:
Makina , Tiranë

VW PASSAT LUNGO - 2.5 BENZINE/GAZ BRC 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 Makina , Durrës

Benz c300 amg look

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Okazion bmw x5 benzin gaz full

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:07 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 Makina , Korçë

Tiguan gaz/benzinë 2.0 2010 automatik

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Makina , Shkodër

Pasat 2.0

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Makina
  • Pasat në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • Pasat në kategorinë Automjete
  • pasat në kategorinë Makina | Smart | ForFour
  • pasat në kategorinë All Category
  • Pasat në kategorinë Makina | Fiat | Grande Punto
  • pasat në kategorinë Makina | Smart
  • Pasat në kategorinë Makina | Audi | A8
  • pasat në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Pasat në kategorinë Makina | Nissan | Sentra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione