Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan Navara - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan Navara,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Navara Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:04 Makina , Vlorë

Nissan Navara Full Option ����

16 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina , Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

HARDTROPER KUPOL PER PIK UP

600 EUR

Sot 10:47 Makina , Berat

Ford Ranger 3.2Diesel Wildtrak 150 mij km super gjendje

19 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:10 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 Makina , Berat

SHITET NISSAN MURANO, PATHFINDER, NAVARA, PATROL...

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:49 Makina , Korçë

Turbo nissan navara

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:35 Makina , Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 20:08 Makina , Elbasan

Nissan Navara 2.5 VITI 2009 FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 19:19 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5 dci 4x4

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 16:53 Pjesë këmbimi Rimorkio , Kukës

❌❌❌❌Nissan Navara D22❌❌❌

1 EUR

28 Sht 12:20 Makina , Sarandë

Nissan Navara D22 2006

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 00:19 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2011 2.5 NAFTE AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 21:36 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 09:04 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:00 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2001

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 16:44 Makina , Elbasan

NISSAN NAVARA 10600€

1 060 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 19:40 Makina , Fier

Ford Ranger 4x4 viti 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 16:07 Makina , Tiranë

Nissan Navara 2.5tdi Naft

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 12:39 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 07:44 Makina , Fier

Toyota hilux 4x4 viti 2009

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 18:07 Makina , Durrës

Nissan CNV NAVARA

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 16:18 Makina , Tiranë

U SHIT FLM

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 02:57 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 18:47 Makina , Elbasan

OKZAZION - NISSAN NAVARA 4x4

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 18:31 Makina , Elbasan

OKZAZION - NISSAN NAVARA

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 17:50 Makina , Tropojë

Nissan Navara 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 08:14 Makina , Tiranë

Okazion Nissan Navara 4x4 Viti 2010 Diesel 2.5 Super Gjendje

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 07:41 Makina , Fier

2009 Nissan Frontier (Navara) - Gaz Benzine

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

Makinë në shitje

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 03:08 Makina , Tiranë

Makinë në shitje

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 12:22 Makina , Tiranë

Makinë në shitje

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 15:42 Makina , Tiranë

nissan navara automatik 2007

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:04 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 09:19 Makina , Kukës

Nissan navara

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Nissan Navara 2010 per pjes

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:05 Makina , Tiranë

Nissan Navara V6

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 00:03 Makina , Tiranë

Navara

15 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 21:08 Makina , Pukë

Nissan Navara 2.5 nafte me karroceri

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 21:15 Makina , Tiranë

Nissan Navara V6

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan Navara | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione