Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E-350 COUPE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Sht 11:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E-Class

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:20
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz E 250 Bluetec 4Matic Panorama

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:35 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

Timon Mercedes-Benz W212

50 EUR

Sot 16:35 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E 220 Cdi Avantgarde Automat 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz S420 Lungo Full Option (400HP)

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina , Durrës

Mercedes-Benz B200 Turbo Limited Edition

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:33 Makina , Durrës

Mercedes Benz E210

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:32 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz 350 Bluetec Diesel

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUETEC AVANTGARDE DESIGNO KAMERA-14

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:30 Makina , Tiranë

�� SHITET/NDRROHET�� ML 320 Cdi Diesel 4 Matic / Automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:30 Makina , Tiranë

�� Pjese Kembimi SHEHU �� C 220 Diesel Blueefficiency

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Ml Full Edition

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Ml Full Design

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 16:28 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:27 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:25 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class 550 L Viti Prodhimit Fundi 2014

40 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 560 V8

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Makina , Vlorë

Mercedes Benz E class 350

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:20 Makina , Tiranë

E220 2017 AMG paket me baxho xhami ����

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

Cmim OKAZION C300 2.0 benzin 2016 AMG paket full option

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:17 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR ELEGANCE MANUAL VITI 2005 SUPER

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:17 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE 350 CDI - AVANGARDE FULL OPSION SUPER GJENDJE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:15 Makina , Fier

Shitet Mercedes-Benz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:10 Makina , Elbasan

Shitet Okazjon ������

7 380 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:07 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:07 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 16:05 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:04 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:03 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC SPORT AMG

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Amg Package Panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R 320 CDI Nafte Kambio Automatike 4 Matic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec Amg Package Panoramike

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione