Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina me karroceri - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me karroceri,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina me karroceri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz sprinter motor 2.2 naft (krah anglez)

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Makina , Fier

Okazion Ford Focus

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 11:48 Makina , Elbasan

Peugeot 207 1.4 benzine shitet per pjese

800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Jaguar XF 2.7D premium Luxury Shitet/ Ndrrohet

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:39 Makina , Tiranë

Shitet benz c 220 sport coupe

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 11:02 Makina , Durrës

Ford Ranger Hilux Navara L200

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 20:05 Makina , Tiranë

Seat ibiza 2004 manuale, 1.2 benzine

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 09:28 Makina , Fier

Mercedes Sprinter 311

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:10 Makina , Sarandë

Mercedes ML 350 Bluetec Viti 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:04 Makina , Vlorë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 15:38 Makina , Mirditë

Kamioncine mercedes benz shitet ose nderrohet me foristrade

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 17:16 Makina , Durrës

Toyota Hilux

7 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 14:48 Makina , Lushnjë

Benz 814

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 10:38 Makina , Tiranë

BMW

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 13:54 Makina , Vlorë

Auto privato

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:32 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:28 Makina , Fier

MERCEDEZ BENZ SPRINTER MODEL 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:31 Makina , Vlorë

Ford tranzit

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 06:38 Makina , Tiranë

VW Amarok 2.0 Nafte 4x4 Bitdi

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:07 Makina , Fier

Citroen c4 picaso

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 11:08 Makina , Elbasan

Okazion Golf 5 viti 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:09 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 04:17 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE

6 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 13:48 Makina , Tiranë

shitet Jeep grand cherokee 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:09 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

8 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 13:36 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

4 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 13:33 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 23:26 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 11:29 Dyqani Makina , Kavajë

❌ SHITUR❌

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
19 Dhj 11:41 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 2x4 PICK UP ( TARO ) 2.4D NAFTE

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 11:32 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX 4x4 ME KARROCERI TE GJATE

9 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 13:03 Makina , Pogradec

Shitet Nissan Pick up 2.5 nafte viti 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 17:22 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX PICK UP

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:55 Makina , Durrës

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 19:55 Makina , Durrës

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 20:37 Makina , Bulqizë

Okazion Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 19:31 Makina , Durrës

audi a3

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:51 Makina , Elbasan

Shitet mitsubish l200 4wd

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 15:31 Makina , Vlorë

✅TOYOTA HILUX 2.4 D ( VW TARO ) ME KARROCERI TE GJATE ✅

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 13:33 Makina , Tiranë

Audi A4 1.8t quattro full option benzine + gaz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 09:20 Makina , Vlorë

Ford tranzit me karroceri 2.4 naft

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 18:04 Makina , Durrës

Ford Focus 2.0 Nafte (Automatike)

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 21:59 Makina , Vlorë

TOYOTA HILUX SHITET & NDERROHET

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me karroceri | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione