Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina automatike - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina automatike,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina automatike Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:50
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet S550 L V8 BITURBO

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:52
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:04
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8L Ekstra full

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 730D F01 Full Extra Gjendje Super!

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 15:56 Makina , Berat

����Bmw X5 Viti 2009 3.5Xd Nafte XDrive Automatike

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:56 Makina , Pogradec

��✅Shitet&Nderrohet Toyota Venza Automatike 2016

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 15:53 Makina , Tepelenë

����Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2008 3.0d Nafte Automatike

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:53 Makina , Berat

✅��Mercedes B160 Gaz+Benzine Automatike Me Letra Per 1 Vit

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:51 Makina , Tiranë

����Shitet&Nderrohet Peugeot Automatike 1.6 Nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:50 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premium 3.0 TDI QUATTRO ����

16 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Makina , Durrës

����Range Rover Evoque SD4 R-Dynamic Kamio Automatike

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:50 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:50 Makina , Kavajë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Makina , Shkodër

��Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal Fabrike Viti

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:48 Makina , Durrës

✅��Vw Golf 7 2.0 Benzine GTI//Origjinal Fabrike 2015 Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 15:48 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:48 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:47 Makina , Durrës

Audi A5 Cabrio Premium Plus 2014 (Mundesi nderrimi)

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

����2007 Ford Fusion Automat(jo robotike) me dogane

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

����C Class 200cdi 2012 Automat Zvicra i targuar

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Makina , Tiranë

GLA 45 AMG

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:36 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Murano 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Makina , Fier

PASSAT 2.0 TDI HIGHTLINE FULL OPSION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina , Fier

Shitet ndrrohet Audi Q7 TFSI 3.0 benzin viti 2013 Fuell

13 500 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Makina , Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT, AUTOMAT, 4x4, Viti 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 Makina , Tiranë

Volkswagen passat 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:26 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E350 AMG LINE ��

12 788 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:24 Makina , Tiranë

��⚪Ford Kuga 11 Automat, 2.0 nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:22 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:21 Makina , Tiranë

Bmw 118D 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Daihatsu Cuore���� Automat ���� 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Makina , Shkodër

BMW X5 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:13 Makina , Lushnjë

E Class 350 Look AMG 4Matic Blueficenc Full option

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:11 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Makina , Pogradec

AUDI Q5 PREMIUM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:07 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 2017

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:06 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:06 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Verso

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina automatike | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione