Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fusion - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fusion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford fusion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:31 Makina , Tiranë

Subaru coupe 1.6

3 333 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 06:01 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:54 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:16 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

Shes Ford Fusion 2002-2003

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:24 Makina , Durrës

����2007 Ford Fusion Automat(jo robotike) me dogane

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 naft 2007 sapoardhur dogane e paguar

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Makina , Durrës

SHITET FORD FUSION I DISK.

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Dyqani Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:04 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft Automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:03 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:49 Dyqani Makina , Kavajë

�� Golf 7 GTI��

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:49 Dyqani Makina , Kavajë

��Mercedes-Benz ML350 bluettec��

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 Dyqani Makina , Kavajë

❌BMW X5 2008❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:48 Dyqani Makina , Kavajë

❌Audi Q5 Quattro ❌

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 TDCI ����

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:31 Makina , Tiranë

GOLF 7

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

����2007 Ford Fusion Automat Zvicra me dogane te paguar

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:21 Makina , Shkodër

Ford Fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:53 Makina , Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:24 Makina , Tiranë

��OKAZION FORD FOCUS 1.6 TDCI 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:28 Makina , Lezhë

Ford fusion

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:13 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:40 Makina , Kavajë

Nissan Qashqai 1.6 Nafte 2015 , 12.800€ i diskutueshem

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:40 Makina , Kavajë

Toyota RAV4, 2011 , Automat, 4x4 , 9300€ i diskutueshem

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 ����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:34 Makina , Durrës

CLS 2.2 NAFT AUTOMATIKE AMG LINE VITI:2018

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:18 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2014 FULL OPSION

18 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:10 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Fusion 1.6 Naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fusion Bnz/Gas 2004‐2005

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:42 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line Automat Germany ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:26 Makina , Kucovë

Ford Fusion 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:40 Makina , Fier

Shitet Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani Makina , Tiranë

Vw Tiguan, Automat, 2.0 Nafte, Cel: 0692126959

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fusion 1.4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 Makina , Tiranë

Ford Fusion Automatik 1.4(Prins����)

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:09 Makina , Gjirokastër

ford fusion +

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:47 Makina , Fier

CITROEN C5 2.0 NAFT AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fusion | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione