Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz ne Shitje | Ofertat per Automjete ne Gjithe Shqiperine


Gjej Benz në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C klas, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. Benz ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Benz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Ofertat per Automjete ne Gjithe Shqiperine.Dje 13:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez benc C220 okazioonnnn

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 23:13
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES E250 CDI AMG SPORT COUPE BLUEEFFIENCY

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 13:40 Makina , Tiranë

2011 MERCEDES C 300 4MATIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:40 Makina , Tiranë

Mercedes E350 4matic 2010 !!!

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Dyqani Makina , Vlorë

GLC 220 4Matic �� AUTO PENTA ��

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:37 Makina , Lushnjë

E Class 350 Look AMG 4Matic Blueficenc Full option

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 13:36 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:34 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:34 Makina , Tiranë

➡️➡️SHITET GLK 250 AMG LINE FULL⬅️⬅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 13:33 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 13:33 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:33 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:31 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 13:31 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes benz E220

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C 300 - 4 Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - C300 - 4 Matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Makina , Elbasan

❗️SUPER OKAZION 13.500€ E CLASS 5.5❗️LETRA TE SAPO PAGUARA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:26 Makina , Fier

Mercedes-Benz E-Class

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Makina , Fier

Mercedes Benz S550 4matik

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A8 4.2

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

OKAZION S550

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

30 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:22 Makina , Vlorë

Merdes-benz B200

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:21 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:18 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-class W205 super gjendje si i ri

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Mercedes benz E class

15 999 EUR

Sot 13:10 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Benz.


Blej Benz ne Shitje


Eksploro njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, e klas, dhe shumë Benz ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Benz


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Benz ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione