Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benc - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benc ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benc Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:33
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Diesel Okazion

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 11:03
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez benc C220 okazioonnnn

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:49 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin me dokumenta

80 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:38 Makina , Korçë

Benc 190 Viti 91 Motor 2.0 Nafte

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:20 Makina , Fier

Mercedes benc 208 d

1 700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

BENZ E200 BENZIN-GAZ

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:58 Makina , Tiranë

SHES BENC MERCEDES C200 BENZIN GAZ

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:48 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:43 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION

67 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:30 Makina , Tiranë

Mercedez benc C220 okazioonnnn

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Elbasan

��Mercedes E350��

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Makina , Vlorë

Benc C220 CDo avantgarde 2.2 nafte

6 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 Makina , Kavajë

A KLAS 180 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:44 Makina , Gjirokastër

disqe

250 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:58 Makina , Bulqizë

Shitet benc 220 ekonomik dhe super gjendje 0692380296

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:07 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:04 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:01 Makina , Lushnjë

W212

12 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:01 Makina , Elbasan

MERCEDES-BENC W212 E-CLASSE 200 NAFTE AUTOMAT 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:12 Makina , Lushnjë

C230

6 099 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:19 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 Makina , Durrës

Mercedez benz b klas automat 180 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:14 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:38 Makina , Krujë

Shes Mercedes Benc C 203 Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:33
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Diesel Okazion

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:20 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 550

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

Okazion 3400 €

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:58 Makina , Pogradec

Sapo erdhur Ml 350 4-Matic Bluetec 2015 AMG LINE Super !!

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C-Class 204

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benc | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione