Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banes me qera - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:44 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 6+1 vende Nderrohet

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:41 Makina , Durrës

Golf 5+ nafte 1.9 2005 nderrohet

3 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 letra tpreme

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 Makina , Durrës

Volkswagen Golf 6 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E 350 2015❌

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

GOLF 7

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 23:10 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 23:08 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 22:59 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 22:57 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:54 Dyqani Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 E TARGUAR

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 22:56 Makina , Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 16:57 Makina , Durrës

Shitet Audi A4 Automatike 2008 Sapo Doganuar 7.7€

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 15:37 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:23 Makina , Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 12:20 Makina , Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:02 Makina , Tiranë

Okazion Shitet

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:01 Makina , Tiranë

Macan Turbo 2016

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 10:51 Makina , Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 10:44 Makina , Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 21:42 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 00:16 Makina , Korçë

����Mercedes C200 Kompressor AMG LINE����

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:18 Makina , Vlorë

Shitet okazioonn

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:19 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:41 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 21:45 Makina , Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Sht 21:44 Makina , Durrës

Makina me qera

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Okazionnnn AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP

17 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 09:08 Makina , Tiranë

Range Rover ne gjendje perfekte

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 17:50 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Tiranë

DINAMO TOYOTA RAV4 2007

06 Sht 21:53 Makina , Durrës

C 300 4 matic AMG 76000 Milje

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Gush 09:23 Makina , Tiranë

Bmw seria 5 -528i x Drive OKAZION

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 00:04 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 10:27 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

Volant per hundai ose kia

25 Gush 13:49 Makina , Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:13 Makina , Vlorë

��AUDI A6 QUATTRO4X4 VITI 2006 3.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 17:13 Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione