Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

202 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 202,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 202 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:07 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Shitet Vespa automat

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:06 Dyqani Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Dyqani Makina , Fier

BMW 320 diesel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra 1.7 diesel ECO Flex

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Dyqani Makina , Fier

Renault SCENIC 1.6 Benzin

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

‼️‼️MERCEDES A CLASS ‼️‼️OKAZION‼️‼️

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Makina , Tiranë

Mercedes benz E class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BBS BENZ R17

1 000 EUR

Sot 09:42 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W203 16

350 LEK

Sot 09:40 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN DISQE BENZ 124 190 R16

200 LEK

Sot 09:39 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG BENZ W 211 6.3 R18

550 EUR

Sot 09:33 Dyqani Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V 150CV Sportwagon

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:31 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI B.C KLASSE R16

350 LEK

Sot 09:16 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 203 R16

200 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:16 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 190 124 202 R15

200 LEK

Sot 09:15 Makina , Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 Makina , Durrës

E 240

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Makina , Lushnjë

Okazion MercedesBenz E320 100% gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:29 Makina , Durrës

Golf plus automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Makina , Kavajë

BMW 118 D SPORT AUTOMAT 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0T SUPERCHARGED ����

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

AUDI A7 ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 320d

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:55 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ C300 Benxin / Gaz “2012”

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class B 200 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:17 Makina , Gjirokastër

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic Gaz-Benzin 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:35 Dyqani Makina , Vlorë

Audi A8L 4,2 Benzin Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:42 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Elbasan

Pjes Benzi

50 EUR

Dje 01:36 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET A KLAS 2010 AUTOMAT DIESEL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 22:23 Makina , Tiranë

✅TIGUAN AUTOMAT TDI FULL ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 19:04 Makina , Korçë

���� Benzin Gas 4 Matic ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:53 Makina , Kukës

Mercedes avngard 220 cdi viti 2008 targa huja

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:32 Makina , Tiranë

C class 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 20:05 Makina , Kurbin

benz 202 gaz benzin 1.8

1 300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 15:51 Makina , Durrës

Mercedes-benz C250 Benzine, 4Matic

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:04 Makina , Elbasan

Shitet mecedez benz c klas

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 14:23 Makina , Tiranë

Golf 6 1.6 Naft

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 23:54 Makina , Tiranë

Peugeot 308

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:04 Makina , Fier

GLK Full Opsion...220 Nafte 4 Matic, Panorama...

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 17:18 Pjesë këmbimi Rimorkio , Lezhë

Tako benzi

50 EUR

21 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:27 Makina , Tiranë

makina me qera/ Audi me qera/ Audi A4/ Rinas car hire

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 07:42 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 202 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

202 202 202 2024 202 2020 202 2020 202 202

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione