Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw x5 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:06 Makina , Pogradec

Bmw X5 2009 3.0Si

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:35 Makina , Pogradec

Fors S-Max 2011!!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:34 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E220 CDI EVO Euro 4 Full Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:34 Makina , Pogradec

Peugeot 308 superr gjendje!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 19:32 Makina , Pogradec

Range Rover Soprt 3.6D

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:31 Makina , Pogradec

Mazda Cx7 full!! Benzin-Gaz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 19:30 Makina , Pogradec

Audi A8 full!!!

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:30 Makina , Pogradec

Nissan Qashqai 2009 Super gjendje!!

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 12:16 Makina , Pogradec

CITROEN C4 PICASO AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:15 Makina , Pogradec

✅✅CITROEN C4 1.6 NAFT VITI 2007✅✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:14 Makina , Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:12 Makina , Pogradec

✅✅AUDI A6 3.0 QUATRO AUTOMAT ✅✅

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:11 Makina , Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2011✅✅

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:09 Makina , Pogradec

✅✅OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2007 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:08 Makina , Pogradec

✅✅OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT 2011✅✅

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:07 Makina , Pogradec

✅✅SEAT ALTEA 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:06 Makina , Pogradec

✅✅BMW 730LI BENZIN GAZ 100% ✅✅

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:05 Makina , Pogradec

����NISAN QASHQAI 2.0 NAFT 2009 ����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:43 Makina , Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT VITI 2009 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 11:17 Makina , Pogradec

✅✅PEZHO 207 1.4 NAFT 2008 ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 10:39 Makina , Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN POLO 1.6 NAFT 2011✅✅

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 15:41 Makina , Pogradec

Seat Altea 2.0

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:36 Makina , Pogradec

Opel Insignia

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:31 Makina , Pogradec

Pegeot

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 15:27 Makina , Pogradec

Opel Zafira

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:23 Makina , Pogradec

Volksvagen Polo

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:40 Makina , Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180CDI ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:30 Makina , Pogradec

✅✅MAZDA 3 1.6 NAFT VITI 2008✅✅

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 11:54 Makina , Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFT VITI 2006✅✅

3 900 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 12:42 Makina , Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ A CLASS 180 ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 11:09 Makina , Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 TDI SUPER GJENDJE ✅✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 11:06 Makina , Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.2 BENZIN GAZ ✅✅

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 10:18 Makina , Pogradec

Shitet Bmw x5 2009 3.0si

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 21:19 Makina , Pogradec

Citroen C4 1.6 nafte HDi

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 11:49 Makina , Pogradec

✅NISSAN QASHQAI 1.5 DCI VITI 2009✅

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 11:33 Makina , Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 JTD MULTIJET

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 20:13 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pogradec

Nmax 2017

2 900 EUR

17 Korr 14:31 Makina , Pogradec

✅✅PEZHO 107 1.0 BENZIN ✅✅

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 11:16 Makina , Pogradec

MERCEDES B-CLASS 180 AUTOMATIKE

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 13:38 Makina , Pogradec

✅✅MERCEDES 200 CDI AUTOMAT ✅✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 08:15 Makina , Pogradec

✅✅ALFA ROMEO 159 1.9 NAFT ✅✅

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 12:58 Makina , Pogradec

BMW X5 Benzin-Gaz -08-

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 21:08 Makina , Pogradec

Bmw

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 18:55 Makina , Pogradec

Shitet BMW X5 XDrive 3.0 Diesel

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 11:17 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 10:30 Makina , Pogradec

Bmw X5 3.0d Start/Stop Full Option Super Gjendje M.Nderrimi

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 13:04 Makina , Pogradec

Bmw 3.0Si benzin-Gaz (-08)

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 14:25 Makina , Pogradec

PEZHO 307 1.6 NAFT 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 13:53 Makina , Pogradec

����VW TOURAN 2.0 TDI ����

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:49 Makina , Pogradec

BMW X5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Honda | CR-V
  • BMW X5 në kategorinë All Category
  • bmw x5 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • Bmw x5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • bmw x5 në kategorinë Makina | BMW | Seri 6
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • bmw x5 në kategorinë Automjete
  • bmw X5 në kategorinë Makina | Ford | Kuga

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione