Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:42 Makina , Mallakastër

����Wv Golf 6 Automat Dsg 1.6 Naft 2012����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Mallakastër

����C220 Automat 2006 Motorr Evo����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:56 Makina , Mallakastër

C180 Benzin -Gaz Viti 2002 Manual

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:28 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMPJANTI PRINC I MO

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 08:59 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMPJANTI PRINC I MO

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 09:23 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 19:33 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 07:44 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 10:33 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 07:33 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 18:33 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 11:43 Makina , Mallakastër

W210 220cdi

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 10:50 Makina , Mallakastër

Cmimi 4800€ ��0695300373 �� Mercedez-Benz C180 Kompressor ♻

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 07:35 Makina , Mallakastër

Cmimi 4800€ ��0695300373 �� Mercedez-Benz C180 Kompressor ♻

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 12:35 Makina , Mallakastër

Cmimi 4800€ ��0695300373 �� Mercedez-Benz C180 Kompressor ♻

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 09:35 Makina , Mallakastër

Cmimi 4800€ ��0695300373 �� Mercedez-Benz C180 Kompressor ♻

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 09:15 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ SAPO ARDHUR ME DOGA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 16:05 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ ME IMJANT TE MONTUA

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 10:24 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 10:19 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMJANT I MONTUAR NE

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 12:33 Makina , Mallakastër

shitet w203 2.7 cdi 3.5 € diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 10:34 Makina , Mallakastër

Mercedez benz C180 Benzin gaz

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:26 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:20 Makina , Mallakastër

Mercedez benz c 1.8 benzin gaz manuale

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 11:03 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C 1.8 BENZIN-GAZ MANUALE 0695300373

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 11:50 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 11:47 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C1.8 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ IMJANT I MONTUAR NE

48 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 13:29 Makina , Mallakastër

C200 KOMPRESSOR ELEGANCE AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 15:15 Makina , Mallakastër

MERCEDES ML320 CDI Automat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 07:37 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ 220 AUTOMAT,AVANGARDE 0695300373

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 07:23 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 07:52 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 07:00 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 10:17 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 07:10 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 07:07 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ 220 VITI 2001 KAMBIO AUTOMAT

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 18:06 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 07:12 Makina , Mallakastër

MERCEDEZ BENZ C220 VITI 2004 AUTOMAT,AVANGARDE ME LETRA TE P

45 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 07:07 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 10:09 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 15:51 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 09:31 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 12:40 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 11:46 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 20:16 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 07:30 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 19:17 Makina , Mallakastër

Mercedez benz 220 kambio automat

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 12:33 Makina , Mallakastër

C180 gaz benzin

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione