Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mallakastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat,kategori,ose lokacione Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mallakastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:57 Makina , Mallakastër

C180 Benzin -Gaz Viti 2002 Manual

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:51 Makina , Mallakastër

����Wv Golf 6 Automat Dsg 1.6 Naft 2012����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:51 Makina , Mallakastër

����C220 Automat 2006 Motorr Evo����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 19:53 Makina , Mallakastër

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:02 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Shitet

01 Gush 16:53 Makina , Mallakastër

Golf 5 Motorr 1.6 Viti 2004 Letra paguara

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 16:06 Makina , Mallakastër

Fiat croma

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 14:12 Makina , Mallakastër

Shitet Fiat bravo

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:39 Makina , Mallakastër

Shitet Fiat bravo

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:52 Makina , Mallakastër

Fiat croma

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 07:52 Makina , Mallakastër

Fiat croma

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 03:29 Makina , Mallakastër

Fiat croma

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 08:39 Makina , Mallakastër

Fiat croma

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 08:26 Makina , Mallakastër

Okazionn Gas Benzine

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:24 Makina , Mallakastër

Fiat Grande Punto OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 23:02 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Shitet

19 Pri 18:47 Makina , Mallakastër

Fiat Bravo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 09:37 Makina , Mallakastër

Benz c250 turbodiezel viti 1997

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 10:46 Makina , Mallakastër

Fiat punto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:23 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

12 000 EUR

03 Korr 11:41 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

10 000 EUR

12 Maj 19:19 Makina , Mallakastër

Shitet Fiat punto 1.2 Benzin Sport 2001 pa letra

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 21:27 Makina , Mallakastër

Fiat bravo

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 10:41 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

OKAZION Fiat 80-66 DTF

13 500 EUR

07 Sht 13:32 Makina , Mallakastër

fiat 1.3 naft

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:24 Makina , Mallakastër

Fiat Grande Punto 1.3 naft

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 07:15 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

7 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Pri 20:29 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

8 000 LEK

28 Mar 19:11 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat Agri

15 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Shk 18:58 Makina , Mallakastër

Fiat

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 20:28 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

6 500 EUR

20 Nën 15:05 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

Fiat

6 500 LEK

31 Gush 08:43 Makina , Mallakastër

Fiat

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 14:55 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

fiat

9 000 LEK

02 Korr 07:51 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mallakastër

FIAT

7 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione