Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 Dyqani Makina , Kukës

BMW 120D 2007 sapo ardhur

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:59 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Dyqani Makina , Kukës

Vw CADDY MAX1.9 AUTOMAT 7Vende sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D AUTOMAT

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Dyqani Makina , Kukës

TOURAN AUTOMAT 1 vit letra

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Dyqani Makina , Kukës

ZVICRA S Class 350CDI 4Matic Lungo ����

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Dyqani Makina , Kukës

VW TIGUAN ZVICRA 2012 AUTOMAT

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:40 Makina , Kukës

Hyundai Santa FE 2008 Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 Dyqani Makina , Kukës

Audi a3 2.0 Automat i 2005

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:52 Dyqani Makina , Kukës

Audi A3 1.9 Manual 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:15 Makina , Kukës

Audi a3 1.9 Naft

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Makina , Kukës

VW Touran 2.0 TDI (100kw-134PS)/Pa Dogan

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:51 Makina , Kukës

BMW 530d /Euro 4 / Pa Dogan

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:27 Makina , Kukës

Shitet & Nderrohet Range Rover Sport 3.0 - 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:00 Makina , Kukës

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:33 Dyqani Makina , Kukës

Audi a3 2.0 Manual i 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
03 Dhj 21:11 Makina , Kukës

VW GOLF 6, BLUEMOTION, AUTOMATIK, 1.6 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 18:23 Makina , Kukës

Mercedes Benz E Class 2008 avantgarde automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 16:06 Makina , Kukës

Touran 1.6 automat 6+1

18 480 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 20:35 Pjesë këmbimi Të tjera , Kukës

Shitet Video Loje NINTENDO Wii RVL-001

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione